Huawei’nin Mate 30 Seri Başarısı

0
620
ABD ambargosunun yaraladığı dev teknoloji firması Huawei, buna rağmen Mate 30 ailesiyle gerçekten önemli bir rakama ulaştığını duyurdu.

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Huawei Mate 30 Pro, incelemesine burada yer verdiğimiz yılın en iddialı ancak geride kalmış akıllı telefonu konumunda yer alıyor. Bunun da arkasında biliyorsunuz telefon için Android lisansının alınamamış olması yer alıyor. Bu yüzden telefonda Play Store başta olmak üzere Google servisleri ve birçok uygulaması çalışmıyor. Aynı durumdan normal Mate 30 da etkileniyor ancak buna rağmen yüksek satışlar devam ediyor.

Huawei Mate 30
Çin pazarında çok satılan modellerin, kısa süre önce global olarak da ciddi rakamlar elde etmeye başladığı ortaya çıktı. Çin’de düzenlenen etkinlikte yapılan resmi açıklamaya göre firma Mate 30 serisinden son 60 gün içinde global olarak 7 milyondan fazla akıllı telefon sevk etmiş durumda. Çin merkezli satışların “patlamasıyla” Mate serisinden geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla tam yüzde 75’lik bir artış yakalayan firma, Mate 30’ları birçok yerde satamıyor olmasına rağmen gerçekten şaşırtıcı rakamlar açıklamaya devam ediyor

İlginizi Çekebilir!  İnstagram Durduruldu Hatası Çözümü 2019
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 30 serisi için çok yazık oldu

Firmanın Android lisansının yeni yılda gelebileceği yönünde bazı güzel haberler geliyor. Hatta firmanın buna olan inancıyla yeni amiral gemileri P40 ve P40 Pro‘yu global olarak satacağı aktarılıyor.

Kaynak: LogOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz