Samsung Galaxy Note 10 özelliğine kavuşacak Samsung modelleri - Oppo Forum
12 milyon dolara satılan 3.974 beygirlik inanılmaz kamyon!

Sıradaki içerik:

12 milyon dolara satılan 3.974 beygirlik inanılmaz kamyon!

e
sv

Samsung Galaxy Note 10 özelliğine kavuşacak Samsung modelleri

738 okunma — 28 Kasım 2019 06:57

Samsung Galaxy Note 10 özelliği PlayGalaxy Link

 

Oyun severleri mutlu edecek Samsung Galaxy Note 10 özelliği PlayGalaxy Link, bazı diğer Samsung modelleri için de ufukta göründü.

PC oyunlarını mobil cihazınızla deneyimleyebilmek için sunulan yeteneklerden biri de Samsung Galaxy Note 10 ile tanıtılmıştı. PlayGalaxy Link özelliği en basit tabirle Windows PC’nizle telefonunuz arasında bağ kuruyor ve tıpkı Steam Link uygulamasında olduğu gibi oyunu telefonunuzdan deneyimlemenize yardımcı oluyor. Halihazırda Galaxy Note 10 cihazlar için resmi olarak kullanıma açılmış olan özellik Galaxy S10, S10e, S10 Plus ve S10 5G modelleri için de nisan ayından beri beta sürecinde. Ancak daha eski modeller için de destek görüntü.

Samsung Galaxy Note 10 özelliği önceki nesle de geliyor

Samsung’un yaptığı resmi duyuruyla beraber PlayGalaxy Link özelliğinin Aralık 2019’un başlarında beş yeni cihaza daha geleceği müjdelendi. Onlardan biri firmanın katlanabilir telefon modeli Galaxy Fold. Ancak diğer modeller bir önceki nesle ait. Aralık başından itibaren Galaxy S9, S9+ ve Note 9 sahipleri de bu oyun deneyiminden faydalanabilecek. Aynı zamanda Galaxy A90 modeline de özelliğin aynı dönemde geleceği kaydediliyor. Cihaz sahipleri PlayGalaxy Link’i Samsung’un kendi mağazası aracılığıyla indirebilecek. Daha sonrasında tıpkı Steam Link’te olduğu gibi uygulama aracılığıyla PC’nizle bağlantı kurabilir, oyunu telefonunuza yansıtabilirsiniz. Tanıtımlarda da yer aldığı üzere oyundan maksimum keyif alabilmek için akıllı telefonunuza bir oyun kumandası bağlamayı tercih edebileceğinizi de ekleyelim.

İlginizi Çekebilir!  LD Player

Özelliğe erişimi olmayan modeller içinse Steam Link gibi servislerin kullanılabileceğini hatırlatalım. Aynı şekilde bu özelliği diğer Android cihazlarda kullanmak isterseniz Parsec’in geliştirdiği teknolojiden yararlanabilirsiniz. Parsec’in sunduğu deneyimle ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Samsung’un resmi açıklaması da burada yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Özelliğin tanıtımı

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli