Samsung Galaxy Fold 2 satış fiyatıyla çok ses getirecek!

0
372
Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon modelininin olası fiyatı, çıkış tarihi ve pili ortaya çıktı. Model hakkında heyecan artıyor.

Samsung Galaxy Fold 2, biliyorsunuz firmanın 2020’deki iki katlanabilir telefon modelinden birisi olacak. Oldukça merak edilen telefon, aşağıdaki videoda da bir ön gösterimi yapıldığı üzere Galaxy Fold’dan farklı olarak yeni Motorola Razr benzeri dikey katlanabilir yapıyı benimseyecek. Karşımıza farklı bir isim altında gelme ihtimali de olan telefon, yeni bilgiler doğruysa 850 dolar civarında satılacak. Bu fiyat gerçekten iyi görünüyor çünkü biliyorsunuz Galaxy Fold tam 1.980 dolara satılıyor. 850 dolara pazardaki şansı çok ama çok daha daha yüksek olacak telefon, bu sayede Galaxy S11 Plus’tan da daha ucuza satılacak deniyor. Galaxy S11 ailesiyle beraber 2020 Şubat ayında tanıtılacak telefon, bünyesinde yüksek ihtimalle iki adet pil taşıyacak. Bunlardan bir tanesi ise aşağıda gördüğünüz 900 mAh‘lık ufak pil olacak.

Samsung Galaxy Fold 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 fiyatıyla ses getirecek

Firmadan ayrıca Galaxy Fold’un yerini alacak bir model de gelecek. Yine aynı tasarımı daha modern ve sorunsuz hale getirmesi beklenen telefonun, 1.500 dolardan daha ucuz olması beklenmiyor. Bu arada Samsung’un yeni modellerde “katlanabilir cam” kullanacağı yönünde de bilgiler geliyor. Bu gerçekten çok ama çok büyük önem arz ediyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video

Kaynak: Log

İlginizi Çekebilir!  D-Smart Web Sitesine Ödül


Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz