Genç girişimcilere 1 milyon dolar yatırım - Oppo Forum
e
sv

Genç girişimcilere 1 milyon dolar yatırım

762 okunma — 13 Ocak 2020 22:47

Genç girişimcilere 1 milyon dolar yatırım

Genç girişimcilere 1 milyon dolar yatırım hedefi bulunan BIC Angel Investments 25 Temmuz Perşembe günü girişimciler ile buluşuyor

Altı ayda iki projeye yatırım desteği veren BIC Angel Investments girişimcilerle buluşuyor

BIC Angel Investments yatırım toplantılarına devam ediyor

Genç girişimcilere bir senelik dönemde 1 milyon dolar yatırım hedefi bulunan BIC Angel Investments 25 Temmuz Perşembe günü İstanbul Maslak Urban Station’da 16.00-20.00 saatleri arasında girişimciler ile buluşuyor.

Ocak 2013’den bu güne 200’e yakın  projeyi değerlendiren ve bu süreç içinde telefonkilifim.com ve GastroClub’a yatırım yapan BIC Angel Investments girişimcilerle buluşmaya devam ediyor. Bu yıl altıncısı düzenlenen etkinliğe kayıt olan girişimciler, projelerini kendilerine ayrılan süre içerisinde tanıtma imkânı buluyorlar.

Etkinliğe katılım için urbanstationbicangels.eventbrite.com web sitesi adresinden kayıt yapılması gerekiyor.

Girişimcinin ihtiyaç duyduğu her alanda profesyonel destek

Türkiye’de melek yatırımcı lisansı almaya hak kazanan ilk yabancı olan BIC Angel Investments’ın yönetim Kurulu Başkanı Dr. Joachim Behrendt, 2013 başından bu güne 200’e yakın projeyi değerlendirmeye aldıklarını belirtti. Araştırmalara göre yeni kurulan şirketlerin başarısızlıkla sonuçlanmasının temel nedenleri arasında yönetim deneyiminin ve pazar bilgisinin eksikliğinin yer aldığını ifade eden Joachim Behrendt, BIC Angel Investments‘ın maddi yatırımın yanı sıra girişimcilere finans, muhasebe, denetim gibi idari hizmetlerle kurumsallaşmalarına ve sağlıklı büyümelerine katkıda bulunacaklarını söyledi. Behrendt, BIC Angel Investments olarak özellikle elektronik ticaret, mobil çözümler, sosyal medya ve BT projelerine destek vermeyi hedeflediklerini ekledi.

İlginizi Çekebilir!  Etohum başvuru almaya başladı

Kaynak: TeknolojideOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli