Facebook Lite Hesap Kapatma Rehberi - Oppo Forum
Elif Çelik İnstagram Hesabı

Sıradaki içerik:

Elif Çelik İnstagram Hesabı

e
sv

Facebook Lite Hesap Kapatma Rehberi

704 okunma — 07 Aralık 2019 08:53

Facebook Lite Hesap Kapatma Rehberi

Facebook Lite Hesap Kapatma işlemi nasıl yapılır 2019 güncel linki ile birlikte tüm işlemleri rehber niteliğinde sizlere anlatıyoruz. Facebook Lite hesap kapatma için yapmanız gerekenler maddeler halinde aşağıdakileri doğru uyguladığınız zaman gerçekleşecektir. Tüm bu adımları uyguladıktan sonra kapattığınız hesaplar tekrar açamazsınız. O yüzden yazımızı dikkatli okuyup Facebook Lite hesabınızı kapatmak istediğinizden emin olun.

Kapatmak istediğiniz Facebook Lite hesabınızda bulunan mesajlar, görseller, videolar ve tüm işlemler kalıcı olarak silinecektir. Aynı şekilde mesajlarınıza erişemez ve tekrar getiremezsiniz. Aynı zamanda bu hesabınız ile kayıt olduğunuz sitelerdeki bağlantılarınız sonlandırılır.

Facebook Lite Hesap Kapatma oldukça basit bir işlem fakat bu hesapları kapatmak için emin olmanız gerekiyor. Çünkü ileride pişman olduğunuz zaman geri getiremezsiniz.

Facebook Lite Hesap Kapatma İşlemi

Facebook Lite Hesap Kapatma işlemini yapmadan önce hesabınızda bulunan, işinize yarayacak fotoğrafları veya videoları kaydetmenizi öneriyoruz.

  • Facebook Lite hesabınıza giriş yapın ve sağ yukarıda bulunan aşağı oka tıklayın.
  • Ayarlar > Bilgiler işlemlerini uygulayın.
  • Dondurma ve Silme yazısına tıklayın.
  • Hesabı sil yazısına tıkladıktan sonra Hesabı silme işlemine devam et diyin.
  • Şifrenizi tekrar girin ve devam diyerek hesabı kapatma işlemini gerçekleştirin.
İlginizi Çekebilir!  Discord Downloading Update 1 of 1 Hatası

Facebook Lite Hesap Kapatma işlemi ortalama 3 dakika süren bir süreç fakat tüm bunları yapmadan önce bu platform aracılığıyla kayıt yaptığınız siteler ile tüm bağlantılarınız kesilecek.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli