Elif Çelik İnstagram Hesabı - Oppo Forum
e
sv

Elif Çelik İnstagram Hesabı

1170 okunma — 07 Aralık 2019 08:53

Elif Çelik İnstagram Hesabı

Elif Çelik İnstagram Hesabı son zamanlarda ülkemizde en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Galatasaraylı futbolcularla görüntülenen model elif çelik resmi İnstagram hesabı oldukça merak konusu.

Tabi’ki bu haber ile sosyal medya sitelerinin gücünü bir kez daha görmüş oluyoruz artık insanlar merak ettikleri kişiler hakkında bilgilerini bu tür sitelerden rahatlıkla kendileri edinebiliyorlar.

Galatasaraylı futbolcular felekten bir gece çalalım diyerek eğlenmeye gitmeleriyle magazincilerin gündemine oturmayı başardılar. Artık televizyondan eskisi gibi ekmek yiyemeyenler artık haber siteleri ile asılsız haberler yaparak yine ortalığı karıştırmaya devam ediyorlar.

Google geçtiğimiz aylarda insanları zor durumda bırakacak ve gerçeği yansıtmayan haber sitelerine karşı önlemler alacağını söylemişti. Bu tür haberlerden sonra Elif Çelik İnstagram hesabında takipçi artışı oldukça fazla oldu.

Her ne kadar popüler bir manken olsa bile böyle bir haberle gündeme geleceğini kimse tahmin edemezdi. Sosyal medya hesabından çekilen görüntüler yine sosyal medya sitelerinde yayıldı, açıklamalar sosyal medya sitelerinden yapıldı fakat ekmeği haber siteleri yiyor.

İlginizi Çekebilir!  Weaccept Mesajı Geldi Ne Demek?

Elif Çelik İnstagram

Ünlü model Elif Çelik İnstagram Hesabı aşağıdaki buton aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 300 bin takipçisi varken bir günde on binlerce yeni takipçisi oldu tabi’ki.

Elif Çelik bu güne kadar İnstagram hesabında 190 gönderi paylaşmış ve 366 kişiyi takip ediyor daha detaylı bilgi için kendi resmi hesabını inceleyebilirsiniz.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli