Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

0
538
Facebook Hesabı Nasıl Silinir? OppoTr.Com
Facebook Hesabı Nasıl Silinir? OppoTr.Com

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Facebook Hesabı Nasıl Silinir? Şimdi bu yazımızda Facebook hesabı nasıl silinir ona değineceğim.  Bir çok kişi dondurmak yerine hesabı silmeyi istiyebiliyor peki nasıl silebiliriz. Tüm soruların cevabı makalemizde.

Eğer ki bir facebook hesabınız var ise ve bunun açılmasını istemiyorsanız, dondurma işlemi yerine hesabı silme işlemi yapmanız gerekmektedir. Fakat hesabı silmeden yani kalıcı olarak silmeden önce sizlere gerekenleri anlatmakla başlayalım. Eğer ki bir sayfanız var ise bu hesabınıza ait sildiğinizde o sayfada tamamen silinecektir bu yüzden silmeden önce sayfanız mevcut ise ikinci bir yönetici ekleyebilirsiniz.  Silinen bir hesabı bir daha açmanız mümkün değildir.

Diğer bir dikkat etmemiz gereken unsur ise facebook  adresinizi silmeden önce bazı uygulamaları silmeniz gerekmektedir. Bu ayarlar için facebook uygulama ayarlarını açarak uygulamaları kaldırıyoruz çünkü facebook 2 hafta içerisinde hesapta herhangi bir hareketlilik istemiyor bu yüzden uygulamaları kaldırmamız şart. Şimdi bu gereken adımları yaptıktan sonra hesabı silme kısmına gelelim.

Facebook Hesabı Nasıl Silinir? OppoTr.Com
Facebook Hesabı Nasıl Silinir? OppoTr.Com

Facebook Hesabını Silme

İlk öncelikle  vermiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. ”Facebook Hesap Silme Tıkla” bu linke tıklıyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Xiaomi’den eski bir telefonu için sürpriz MIUI 11 hamlesi

Evet yukarıdaki linke tıkladıktan sonra karşımıza bir ekran çıkıyor orada bulunan hesabımı sil seçeneğine tıklıyoruz.

Evet tıkladıktan sonra karşımıza bir ekran daha gelecek arkadaşlar tek yapmamız gereken facebook şifremizi girmek bundan sonra hiç hesaba girmeyin 2 hafta içerisinde hesabınız silinecektir. Fakat şunu unutmayın ki hesabınız silindikten sonra asla bir daha açmanız mümkün değildir.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz