En İyi Telefon Markası 2019

  0
  358

  En İyi Telefon Markası 2019

  Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

  Oppo Google News

  En iyi telefon markası 2019 güncel listesi modelleri ve telefon markaları hakkında bilmeniz gerekenleri kısa ve öz şekilde sizlere anlatmaya çalıştık. Bu listede bir sıralama söz konusu değil yalnızca bilinen ve bilinmeyen dünya üzerinde en iyi telefon markalarının kaliteli üreticilerini seçerek hazırladık.

  En iyi telefon markası 2019 sıralaması listesine Samsung ile başlayalım. Hem ülkemizde hemde dünyada en çok satan güvenilir ve sağlam donanımlara sahip akıllı telefonları ile kamera, grafik ve fiyat olarak çoğu rakibinin önüne geçiyor.

   En iyi telefon markası 2019 - Samsung
  En iyi telefon markası 2019 – Samsung

  Samsung Galaxy S9 Plus Akıllı Telefon 2019 yılında dünya üzerinde 5.3 milyon satış rakamına ulaşarak insanların bu markaya duyduğu güveni de görebiliyoruz.

  En iyi telefon markası 2019 listemize şimdide ülkemizde orta düzeyle popüler olan ve halk arasında pek de güven duyulmayan Xiaomi yer alıyor. Oldukça yüksek donanıma ve özelliklere sahip akıllı telefonlar üreten firmanın kolay kolay reklamını göremezsiniz ve bu telefonların da fiyatları oldukça ucuz. Hem ucuz hem iyi olunca ülkemiz olarak pek de güven duyamıyoruz fakat oldukça sağlam olduğunu size söyleyebiliriz.

  En iyi telefon markası 2019 - Xiaomi Redmi 5A
  En iyi telefon markası 2019 – Xiaomi Redmi 5A

  Dünya üzerinde şuana kadar 5.4 milyon satış rakamına ulaşan Xiaomi telefon markasının en çok satan modeli Redmi 5A oldukça az olumsuz yorum ile tercih edilebilir telefonlar arasında yer alıyor.

  En iyi telefon markası 2019 listesini bugünlük burada bitiriyoruz. Her gün güncel olarak ilerleyecek.

  Kaynak: SiberStar.Com

  İlginizi Çekebilir!  Cyberpunk 2077 oynanış süresiyle Witcher 3 kıyaslaması


  Oppo Forum Google News

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz