En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri - Oppo Forum
e
sv

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri

277 okunma — 31 Ekim 2022 01:59
En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri

En iyi taşınabilir şarj aletleri ve pil takımları, yakınınızda bir duvar veya elektrik prizine erişiminiz olmadığında elektronik cihazlarınız için ekstra enerjiyi el altında tutar. Telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere her türlü cihaza güç sağlayabilirler. İşte en iyi seçimlerimiz.

2022’de Taşınabilir Şarj Cihazında Nelere Bakmalı?

En iyi taşınabilir şarj cihazları, tüm temel cihazlarınızı şarj eder. Küçük, 2.000 mAh (miliamper saat) şarj çubuklarından 30.000 mAh’den fazla saf elektriği paketleyen yüksek kapasiteli güç bankalarına kadar tüm şekil ve boyutlarda gelirler. Doğru taşınabilir şarj cihazını seçmek üç temel kritere bağlıdır: kapasite, boyut ve şarj süresi. Taşınabilir şarj cihazları, kapasiteyi 2.000 mAh ile 30.000 mAh arasında herhangi bir yerde çalıştırır. Küçük 5.000 mAh şarj cihazları tipik olarak iki tam akıllı telefon şarjı için uygundur, oysa 20.000 mAh taşınabilir şarj cihazı, dizüstü bilgisayarlar gibi daha büyük pillere sahip cihazları birkaç kez şarj edebilir.

Ayrıca taşınabilir şarj cihazları farklı boyut ve ağırlıklarda gelir. Cep boyutunda taşınabilir şarj cihazlarının taşınması kolaydır ancak genellikle tek bir USB bağlantı noktasına sahiptir. Daha büyük kapasiteli taşınabilir piller daha ağırdır ancak daha hızlı şarj olur ve aynı anda iki veya daha fazla cihazı şarj etmek için ek USB bağlantı noktalarına sahiptir. Son olarak, şarj süresi önemlidir. Hızlı şarj cihazları, bir akıllı telefonu 40 dakika içinde sıfırdan tam şarja kadar şarj edebilirken, cep boyutunda ve güneş enerjisi şarj cihazları daha fazla zaman alabilir. Size uygun ürünü bulmak için şarj süresini şarj cihazı boyutuna göre tartmanız gerekir. Şarj etmeyi planladığınız cihazları, cihazınızın kapasitesini, şarj edilecek cihaz sayısını ve duvar şarj cihazına ne sıklıkta erişmeniz gerektiğini düşünün. İhtiyaçlarınıza uymayan taşınabilir bir şarj cihazı muhtemelen evde kullanılmadan duracaktır, bu yüzden kesinlikle neye ihtiyacınız olduğunu düşünün. Şimdi, en iyi taşınabilir şarj cihazları için seçtiklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Anker PowerCore Slim 10000

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Anker PowerCore Slim 10000

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Anker PowerCore Slim 10000

Artıları

  • Şık, minimalist tasarım
  • PowerIQ ve VoltageBoost, şarj hızlarını optimize eder
  • Yanmaz kasa, aşırı şarj ve kısa devre koruması

Eksileri

  • Sınırlı kapasite (18w çıkış)

Anker PowerCore Slim 10000 Taşınabilir Şarj Cihazı, genel olarak en iyi taşınabilir şarj cihazı için en büyük ödülümüzü alıyor. Bir iPhone 12’yi iki kez şarj etmek için iyi olan 10.000 mAh ile verimliliği noktasında.

İlginizi Çekebilir!  Hay Day Mahalle İsteği Toplama

Sıfırdan tam şarj süresi mütevazıdır ve yaklaşık 6 saat sürer. Ayrıca ultra ince profiliyle sallanır ve ön veya arka cebe rahatça sığar. Ekoseyi andıran hafif, dokulu bir yüzeye sahip bu taşınabilir şarj cihazı aynı zamanda sade bir görünüme sahiptir.

PowerCore Slim ayrıca, bağlı tüm cihazları tanımlayan ve şarj hızını en üst düzeye çıkarmak için voltaj çıkışını otomatik olarak ayarlayan PowerIQ adlı tescilli bir teknolojiye sahiptir.

Ayrı bir tescilli özellik olan VoltageBoost, kablo direnci nedeniyle düzensiz voltaj çıkışını düzeltmeye de yardımcı olur. Cihazınızı tanımasını ve bu şekilde kesintisiz şarj hızları sunmasını bekleyin.

En sağlam seçenek olmasa da Anker PowerCore Slim 10000, yanmaz kasa ve sıcaklık kontrollerine ek olarak tüm temel güvenlik sistemlerini (örneğin aşırı şarj ve kısa devre koruması) taşır.

Anker PowerCore Slim 10000 ile tek dezavantajımız, aynı anda yalnızca tek bir cihazı şarj edebilmesidir. Bununla birlikte, olağanüstü yapı kalitesi, hızlı/tutarlı şarjı ve değer biçen fiyat noktası buna değer.

En İyi Bütçe Taşınabilir Şarj Cihazı: Iniu Taşınabilir Şarj Cihazı

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Iniu Portable Charger

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Iniu Portable Charger

Artıları

✓ Yalnızca 0,5 inç kalınlığında
✓ iPhone 13’e 3 defaya kadar güç sağlayabilir
✓ görüntüler

Eksileri

✗ Şarj etmek için fiş içermez
✗ Entegre kablo yok

Iniu Portable Charger, düzenli olarak şarj etmek için yalnızca bir cihazı olan kullanıcılar için mükemmel ve ucuz bir seçenektir. Üçlü 3A çıkış kullanarak aynı anda üç cihaza kadar şarj edebilir. Sıfırdan tam şarja kadar, 10.000 mAh kapasitesi iPad Air’e bir kez ve iPhone 13’e 3 defaya kadar güç sağlamak için yeterlidir.

Ayrıca, Anker PowerCore Slim 10000’den farklı olarak Iniu Taşınabilir Şarj Cihazı bir güç göstergesi ile birlikte gelir. Meraklı bir şekilde bir pati izi gibi şekillendirilmiş olup, kalan meyve suyunun ne kadar olduğunu bilmenizi sağlar.

Ayrıca Iniu Portable Charger’ın süper ince olmasını da seviyoruz. Sadece 0,5 inç kalınlığında, cep ve çanta dostudur. Fiyat açısından, bu taşınabilir şarj cihazı, çok cihazlı şarj için güzel bir kapasite, boyut ve üçlü 3A çıkış kombinasyonu sunar.

İlginizi Çekebilir!  Fifa Mobile Ne Zaman Sıfırlanacak 2023

Dizüstü Bilgisayarlar için En İyi Taşınabilir Şarj Cihazı: Omni 20 Taşınabilir Şarj Cihazı

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Dizüstü Bilgisayarlar için En İyi Taşınabilir Şarj Cihazı: Omni 20 Taşınabilir Şarj Cihazı

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Dizüstü Bilgisayarlar için En İyi Taşınabilir Şarj Cihazı: Omni 20 Taşınabilir Şarj Cihazı

Artıları

✓ Kablosuz Qi şarj cihazı içerir
✓ Geçişli şarjı etkinleştirir
✓ Rahat, yumuşak dokunuşlu kauçuk yapı

Eksileri

✗ Sezgisel olmayan menü sistemi

Omni 20 Taşınabilir Şarj Cihazı, dizüstü bilgisayarlar için tercih ettiğimiz seçimdir. 20.000 mAh pil kapasitesi, bir USB-C bağlantı noktası, bir kablosuz Qi şarj cihazı ve iki USB-A bağlantı noktası ile taşınabilir bir şarj cihazının mutlak canavarıdır.

Ayrıca, diğer cihazları şarj ederken kendi kendini şarj eden evrensel bir güç adaptörüne dönüştüren doğrudan şarj özelliğiyle birlikte gelir.

Omni 20 Taşınabilir Şarj Cihazının en sevdiğimiz özelliklerinden biri tasarımı ve yapısıdır. Keskin bir LCD, kalan gücü gösterir ve yumuşak dokunuşlu kauçuk yapı, şoku emmeye yardımcı olur ve dar alanlarda tutuş sağlar.

Omni 20, etraftaki en ucuz taşınabilir şarj cihazı değil, ancak giriş fiyatına değer.

En İyi Taşınabilir Solar Şarj Cihazı: Goal Zero Nomad 7

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Goal Zero Nomad

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Goal Zero Nomad

Artıları

✓ Sağlam yapı
✓ LED göstergeleri kullanarak güneş enerjisi gücünü gösterir
✓ Asmak için delikler içerir

Eksileri

✗ Tamamen düz katlanamaz
✗ Geleneksel taşınabilir şarj cihazlarına göre daha yavaş şarj süresi

Goal Zero Nomad 7 Taşınabilir Şarj Cihazı, genellikle elektrik prizlerine erişiminizin olmadığı dış mekanlar için akıllı bir seçenektir.

Geleneksel tuğla tarzı taşınabilir şarj cihazlarının aksine, bu taşınabilir güneş enerjisi şarj cihazı, güneş ışınlarını yakalamanızı sağlamak için konumlandırmak için çıkarılabilir bir destek ayağına sahip katlanabilir 7 watt’lık bir güneş paneli sunar. Ayrıca aşırı ısınmayı önlemek için havalandırmalı bir cep ile birlikte gelir. Güneş enerjisinin şu anda ne kadar güçlü olduğunu göstermek için bir dizi 4 LED ışığı kullanan bir LED göstergesi de var.

Ancak bu ünitenin yalnızca güneş ışığına maruz kaldığında güç sağladığını ve gerçek bir şarj tutmadığını unutmayın. Bu talihsiz bir dezavantaj, ancak gerektiğinde pil takımına sahip olduğunuzdan emin olmak için farklı bir taşınabilir şarj cihazı alabilirsiniz.

En İyi Dayanıklı Taşınabilir Şarj Cihazı: Techsmarter 20.000 mAh Dayanıklı Güç Bankası

En İyi Taşınabilir Şarj Cihazı: Techsmarter 20.000 mAh Dayanıklı Güç Bankası

En İyi Taşınabilir Şarj Cihazı: Techsmarter 20.000 mAh Dayanıklı Güç Bankası

Artıları

İlginizi Çekebilir!  Salih Mirzabeyoğlu Telegram Nedir?

✓ 20.000 mAh pil, bol miktarda şarj için yeterince büyüktür
✓ 18W USB-C Güç Dağıtım bağlantı noktası
✓ Sağlam tasarım
✓ Dahili el feneri

Eksileri

✗ Süslü güneş enerjisiyle çalışan özellikler yok
✗ Kablosuz şarj yok

Nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabileceğiniz kadar sağlam bir taşınabilir şarj cihazına ihtiyacınız varsa Techsmarter’ın Sağlam ve Su Geçirmez Güç Bankası harika bir seçimdir. Çoğu modern Android telefonun (ve iPhone kullanıcıları için daha fazlasının) en az beş tam şarjı için uygun olan büyük bir 20.000 mAh hücre sunar ve 18W USB-C Güç Dağıtım bağlantı noktası da dahil olmak üzere üç çıkışla birlikte gelir.

Bu şarj cihazını özel yapan şey, bir metreye kadar düşmelere zarar vermeden dayanacak şekilde tasarlanmış tasarımıdır. Suya ve kire karşı korunmasına yardımcı olan IP66 sertifikası ile birlikte gelir ve kauçuk yapısı, hareket halindeyken sırt çantasına atılabilecek kadar sağlam olmasını sağlar. Hatta High Torch, Low, Strobe ve SOS ayarlarına sahip yerleşik bir LED el feneri ile birlikte gelir.

Diğer şarj cihazları daha yüksek hız sunar ve güneş enerjisiyle çalışan süslü şarj özelliği veya kablosuz şarj özelliği yoktur, ancak bu güç paketi, hareket halindeyken ekstra güce ihtiyaç duyan herkes için işi kesinlikle halledecektir.

En İyi Küçük Taşınabilir Şarj Cihazı: Anker 321 PowerCore 5K

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Anker 321 PowerCore 5K

En iyi Taşınabilir Şarj Aletleri Anker 321 PowerCore 5K

Artıları

✓ Küçük ve hafif
✓ Hem USB-C hem de USB-A bağlantı noktaları
✓ Damlama şarj modu
✓ Daha hızlı şarj için 12W çıkış

Eksileri

✗ Yalnızca 5200mAh kapasiteye sahiptir

Anker 321 PowerCore 5K, çoğu telefonu en az bir kez tamamen şarj etmek için yeterli gücü toplayan küçük bir taşınabilir şarj cihazıdır. Ve 12W güç çıkışı sayesinde bunu sadece birkaç saat içinde yapabilir. Küçük boyut ve düşük ağırlık, seyahat ederken veya günlük yaşamınızda taşımak için bazı acil durum gücü olarak kullanım için mükemmeldir.

5200mAh güç bankasında, şarj için hem USB-C hem de USB-A bağlantı noktası bulunur; bu, iki cihazı aynı anda şarj etmenize olanak tanır. Aşırı şarj olmadan Bluetooth kulaklıklar gibi daha küçük cihazlara güç vermeniz gerekiyorsa, şarj modu bir düğme uzağınızda. Güç bankasının kendisi birkaç saat içinde şarj edilebilir.

Genel olarak, Anker 321 çoğu ruj tarzı taşınabilir şarj cihazından daha küçüktür ve daha düz tasarım cebinizde taşımayı kolaylaştırır. İPhone 14’ünüzü birden çok kez şarj etmeyi veya Samsung Galaxy S22’nizi hızlı şarj etmeyi beklemiyorsanız, bu harika bir pil yedeğidir.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli