Oppo Orijinal Şarj Aleti Fiyatı ve Özellikleri - Oppo Forum
e
sv

Oppo Orijinal Şarj Aleti Fiyatı ve Özellikleri

611 okunma — 01 Mart 2022 16:08
Oppo Orijinal Şarj Aleti Fiyatı ve Özellikleri

Oppo Orijinal Şarj Aleti Fiyatı ve Özellikleri; Oppo yeni nesil teknolojilerle her daim insanların hayatını iyileştirmenin yollarını aramaktadır. Üretilen akıllı telefonların yanı sıra ek tasarım malzemeleri ile uyum ve kaliteyi bir arada sunuyor. Oppo akıllı telefonlar için özel olarak üretilen orijinal şarj aletleri kişilerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Sade ve şık tasarımı ile de akıllı telefonunuz ile uyum sağlar.

Oppo hızlı şarj özelliği açma işlemine başlamak için ayarlar menüsüne girilir. Pil ve cihaz bakımı sekmesi seçilir. Pil ögesi kısmından diğer pil ayarları ögesine seçiniz. Hızlı şarj seçeneğini aktif duruma getirerek işlem tamamlanır.

Oppo Şarj Aleti

Oppo Orijinal Şarj Aleti Fiyatı ve Özellikleri

Oppo Orijinal Şarj Aleti Fiyatı ve Özellikleri

Oppo 30W şarj aleti nerede olursanız olun sizinle olması için tasarlanmıştır. Gerçek zamanlı ayarlı ve verimli şarj bileşenleri ile 80 dakika içinde güven ile şarj tamamlanır.

İlginizi Çekebilir: Oppo Hızlı Şarj İle 30 Dakikada Yüzde 100 Şarj!

Oppo Reno 4 şarj aleti orijinal akıllı telefonun beraberinde verilir. Dikkat çeken yanmaz plastik kalitesi PC malzeme hızlı şarj gücü, şık tasarım, 6 farklı koruma teknolojisi, aşırı voltaj koruması, kısa devre koruması, aşırı şarj koruması, aşırı akım koruması, sıcaklık koruması, aşırı güç koruması dahili sigorta devresi hem cihazı hem de telefonunuzu korumaya alır.

İlginizi Çekebilir!  Oppo A91 Telefon İncelemesi

Oppo A5 şarj aleti orijinal kutusunda ev şarj başlığı data kablosu satılmaktadır. Hız şarj özelliği ile telefonunuzun normal şarj aletlerine göre daha hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar.  Oppo Vooc şarj kablosu yeni nesil hızlı şarj çözümü sunmaktadır. Her zamankinden daha fazla şarj gücüne sahiptir. Sadece 73 dakika içerisinde tam şarj performansında ulaştığı belirtilmiştir.

Oppo Orijinal Şarj Aleti Fiyatı

Oppo markası yeni nesil teknolojiyi uygun fiyatlar ile kullanıcılar ile buluşturuyor. Oppo orijinal şarj aleti ortalama fiyatı 150-200 TL aralığında satılmaktadır.

Oppo Orijinal Şarj Aleti Kullanıcı Yorumları

Sevgi hanım diyor ki; Oppo orijinal şarj aleti satın aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Şarj süresini çok kısa bir zamanda dolduruyor. Tavsiye ederim.

Emrah bey diyor ki; Ürün çok güzel. Beğendim.  Oppo markasının üretmiş olduğu orijinal kutusunda geldi. Gerçekten hızlı şarj ediyor. Güvenle alabilirsiniz.

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli