Bilgisayardan instagrama Hikaye Atma - Oppo Forum
e
sv

Bilgisayardan instagrama Hikaye Atma

272 okunma — 08 Aralık 2022 01:26
Bilgisayardan instagrama Hikaye Atma

Bilgisayardan instagrama Hikaye Atma nasıl yapılır? Instagram, fotoğraflarınızı ve videolarınızı dünyanın her yerindeki insanlarla paylaşmak için kullanılan bir sosyal ağdır. Gönderiler oluşturabilir, diğer kullanıcıları takip edebilir ve beğendiğiniz gönderileri beğenebilirsiniz.

Instagram, takipçilerinizle fotoğraf veya kısa videolar paylaşmanıza olanak tanıyan bir platformdur. Fotoğrafları ve videoları doğrudan uygulamadan yayınlayabilir veya telefonunuzun film rulosundan görüntü yükleyebilirsiniz.

instagram Nedir?

Instagram, Facebook, Inc. şirketine ait bir fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağ hizmetidir. Instagram, kullanıcıların fotoğraf ve videoları herkese açık veya özel olarak uygulamanın yanı sıra Facebook, Twitter, Tumblr ve Flickr gibi çeşitli diğer sosyal ağ platformları aracılığıyla paylaşmasına olanak tanır. Kullanıcılar, çeşitli filtrelerle düzenlenebilen ve etiketler ve konum bilgileriyle organize edilebilen fotoğrafları veya videoları uygulamaya yükleyebilir. Fotoğrafları farklı kitlelerle paylaşmak için birden fazla hesap kullanılabiliyor. Hizmet Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından oluşturuldu ve 6 Ekim 2010’da yalnızca iOS cihazları için başlatıldı. Android işletim sistemi desteği 18 ay sonra eklendi

instagram Hikaye Nasıl Atılır?

Instagram Stories, 24 saat sonra kaybolan fotoğraflar oluşturmanıza, yayınlamanıza ve paylaşmanıza yardımcı olan Instagram’ın ücretsiz bir mobil uygulamasıdır. Instagram Hikayeleri, kullanıcılar tarafından paylaşılan ve profillerinde kronolojik bir zaman çizelgesinde görünen fotoğraf ve videolardır. Instagram Hikayeleri, hayatınızı arkadaşlarınızla ve sizi takip eden kişilerle paylaşmanıza olanak tanır. Anlarınızı olduğu gibi paylaşabilir veya Instagram Hikaye Zamanlaması yardımıyla planlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Gamermarkt Güvenilir mi?

Instagram hikayeleri, günlük hayatınızda neler yaptığınızı paylaşmanın harika bir yoludur. İster favori kıyafetiniz ister lezzetli bir tarif olsun, Instagram seyahatinize kadar olan içeriği aynı anda birçok kişiyle paylaşmanızı kolaylaştırır. iPhone ve Android cihazlarda profilinize nasıl hikaye ekleyeceğiniz de dahil olmak üzere temel bilgileri öğrenmeye başlamanıza yardımcı olmak için buradayız. Instagram’ın Hikayeler özelliği ile 24 saat sonra kaybolan bir resim/video makarasına kronolojik sırayla birden fazla fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızın ve ailenizin kreasyonlarınızı görüntülemek için dokunabilecekleri hikaye içinde çizim yapabilir veya metin yorumları ekleyebilirsiniz.

OKUMALISINIZ >>>>>>> instagram Keşfete Düşme

  • 1. Instagram uygulamasını açın.
  • 2. Profilinizde, sağ üstteki menü simgesine (üç yatay çizgi) dokunun ve Hikayeler’i seçin.
  • 3. Hikayenize ekle’ye dokunun.
  • 4. Fotoğraf eklemek için, ekranınızın altındaki Fotoğraf veya video çek’e dokunun ve bir şey kaydedin.
  • 5. Telefonunuzun galerisinden eklemek için, telefonunuzdaki fotoğraflarınıza ve videolarınıza erişmek için ekranınızın altındaki Kitaplık’a dokunun.

Bilgisayardan instagrama Hikaye Atma

Bilgisayardan instagrama hikaye atma nasıl yapılır? Hikayeleri iphone ve mac’ten paylaşabilirsiniz. Facebook, twitter ve instagram’da resim göndermenin başka bir yolu olarak bir web tarayıcısını nasıl kullanacağınızı göstereceğim. Artık bilgisayardan Instagram’a nasıl metin hikayeleri ekleyeceğinizi biliyorsunuz. Bizi takip edebilir ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir!  boykot yolu com tr Giriş

Instagram’ı bilgisayarınızdan kullandığınızda ve görsel bir hikaye oluşturmak istediğinizde, en kolay yol bilgisayarınızdan fotoğraf yüklemektir. Bilgisayarınızda resim ve video yoksa, bunu yapmanızı sağlayan bir uygulama bulmanız gerekecektir. Ancak, herhangi bir uygulamayı yüklemeden önce internete bağlı olduğunuzdan emin olun.

Instagram Hikayeler aracı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı takipçilerinizle yeni bir formatta paylaşma olanağı sunuyor. Videolar ve resimler en fazla 15 saniye olabilir ve her seferinde yalnızca bir tane ekleyebilirsiniz. Bir iPhone veya başka bir kameralı telefonda hikayeler yayınlarken tek yapmanız gereken uygulamanın sol üst köşesindeki kamera simgesini seçmektir. Android telefonlarda, ekranınızın sağ üst köşesindeki üç noktayı seçecek ve oradan bir fotoğraf veya video seçeceksiniz.

Bilgisayarınızdan Instagram’a hikaye eklemenin iki yolu vardır. İlk yol, giriş yapmak, Topluluk Etiketi ve kamera düğmesine tıklamaktır. Kamera düğmesine tıkladığınız anda otomatik olarak cihazınızdan veya fotoğraflarınızdan bir hikaye seçmenizi isteyecektir. Galerinizde zaten kayıtlı olan fotoğraflar arasından seçim yapabilir veya telefonunuzun film rulosundan bir şey seçebilirsiniz.

  • Instagram’ın web sitesi olan instagram.com a hesabınız ile giriş yapın.
  • Açılan bölümden anasayfa üzerinde klavyeniz ile “F12” Tuşuna basıyoruz ya da ekranın her hangi bir yerinde SAĞ TIKLAYIP,  “DENETLE” ye tıklıyoruz.
  • Çıkan pencereden ise aşağıda göründüğü üzere sol taraftaki mobil cihaz işaretine tıklamamız gerekiyor.
Bilgisayardan instagrama Hikaye Atma

Bilgisayardan instagrama Hikaye Atma

Bu işlemi yaptıktan sonra bilgisayarınızdan giriş yaptığınız sayfa mobil cihazınızdaki gibi olacaktır. Buradan sonra aynı telefondaki gibi işlemlerinizi bilgisayardan yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Bilgisayara Whatsapp Kurma

Merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz.

 

 Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli