Apple’dan Kullanıcılarına Mail Geldi - Oppo Forum
e
sv

Apple’dan Kullanıcılarına Mail Geldi

775 okunma — 26 Kasım 2019 18:05

Apple kullanıcıları bu sabah maillerini kontrol ettiklerinde ‘Sevdiklerinize sevecekleri hediyeler verin’ başlığı ile gelen mail ile karşılaştılar. Kullanıcıların alışık olmadığı bu durum şaşkınlık ile karşılandı.

Apple attığı bu mailde ‘yaratıcılık mutluluk yaratır. Başlığı ile yeni çıkan modeli İPhone 11 Pro’nun sevdiklerinize verilecek en iyi hediye olduğunu belirten ‘Herkesi sevindirecek muhteşem hediyeleri keşfedin. Sadece Apple’da bulabileceğiniz, iyi düşünülmüş ayrıntılarla hediyenize ince dokunuşlar ekleyin.’ yazısını eklemiş ve görsele yeni çıkardığı modeli İPhone 11 Pro’nun görselini eklemişti.

Apple’in önerdiği hediyeler arasında yer alan İPhone 11 Pro’nun fiyatı 10 bin 999 TL’den İphone 11’in fiyatı 7 bin 299 TL’dan başlıyor. İphone’nun bluetooth kulaklık modeli AirPods Pro’nun fiyatı 1.899 TL fiyatlar ile yer alıyor. Bunun yanı sıra Apple firmasının aksesuarları Apple Watch Series 5, 3 bin 99 TL’dan İPad Pro 5 bin 899 TL’dan başlayan fiyatlar, MacBook Air 8 bin 699 TL’dan başlayan fiyatlar ile yer alıyor.

Apple online alışverişlerde geçerli tüm ürünlerine ücretsiz gönderim ve iade yapıyor. Mailin sonunda eklediği metinde de belirli ürünlerde hediye paketi ve ücretsiz baskı seçeneklerinin olduğunu belirtti.

İlginizi Çekebilir!  instagram Hikayeye Erişilemiyor Hatası Nedir?

Sosyal medyada gündem olan Apple, Türkiye’de ki yüksek fiyatlarıyla da tepkileri sebep oldu.

Kaynak: internetgundemOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli