iPhone 12 ailesi için ortaya atılan önemli iddia - Oppo Forum
e
sv

iPhone 12 ailesi için ortaya atılan önemli iddia

735 okunma — 03 Aralık 2019 20:48

Apple iPhone 12

 

2020 Eylül ayında karşımıza çıkacak iPhone 12 modellerine yönelik önemli bir iddia ortaya atıldı. Serideki modellerden birisi ciddi bir farkla geliyor olabilir.

iPhone 12 serisi biliyorsunuz dört farklı modelden oluşuyor. Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz bu modellerden birisi, ilginç olarak ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olabilir deniyor. Modelin burada Qualcomm tarafından sağlanacak bir “ultrasonik” sensör kullanacağı gelen bilgiler arasında. Hatta Apple’ın bu modelde Qualcomm tarafından kısa süre önce tanıtılan 3D Sonic Max sensörü kullanabileceği yönünde söylentiler de var.

Bu modelde Face ID ile ekrana entegre Touch ID‘nin bir ara sunulacak olması ilginç görünürken, bu hamlenin 2021’e kalabileceği de yine kaynakların söyledikleri arasında yer alıyor. Daha önce de duyduğumuz bu parmak izi detayı, Apple’ın ciddi ciddi planları arasında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesi şu detaylar ve modeller ile karşımıza çıkabilir

Ailenin en altında yer alan iPhone 12 modeli, gelen bilgilere bakılırsa 5,4 inç OLED ekran, alt seviye 5G, çift arka kamera ve 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni seride bir de 12 Max modeli yer alacak deniyor. Bu model ise söylendiği kadarıyla 6,1 inç OLED ekran, alt seviye 5G, çift arka kamera ve 799 dolar başlangıç fiyatı ile geliyor.

İlginizi Çekebilir!  Apple’dan Kullanıcılarına Mail Geldi

Daha sonra ise karşımıza iPhone 12 Pro çıkıyor. Bu modelin 6,1 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü, üst seviye 5G ve 999 dolar başlangıç fiyatıyla yolda olduğu aktarılıyor. 12 Pro Max ise tam 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü, üst seviye 5G ve 1.099 dolar başlangıç fiyatıyla geliyor.

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli