Huawei nova 6 5G için firmadan yapılan resmi paylaşım - Oppo Forum
e
sv

Huawei nova 6 5G için firmadan yapılan resmi paylaşım

739 okunma — 26 Kasım 2019 16:53

5 Aralık tarihinde resmi olarak tanıtılacak amiral gemisi Huawei nova 6 5G için firmanın resmi paylaşımları aktif olarak devam ediyor.

Huawei nova 6 5G son dönemde sık sık gündeme geliyor. Çünkü firma modelini gündemde tutmak adına sürekli paylaşımlara devam ediyor. Bu paylaşımların en yenisi ise telefonun ön kamerasını detaylandırıyor. Biliyorsunuz modelin önünde ekran entegre edilen çiftli ön kamera yer alıyor. İşte burada otomatik netleme yetenekli 32 megapiksel + 8 megapiksel ultra geniş açı kameralar bir araya geliyor. Bu sayede hem detaylı selfie’ler hem de oldukça geniş grup selfie’ler çekilebiliyor. Oldukça ince çerçeveleriyle dikkat çeken amiral gemisi nova 6 5G, parmak izi sensörünü ise yan tarafında taşıyor. Firma son dönemde bu yana konumlandırılmış parmak izi kullanımını artırıyor. Bunu oldukça seven kişiler bulunuyor. Çünkü fiziksel sensörler çok hızlı çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei nova 6 5G yanında normal bir nova 6 da gelecek

4G ve 5G ağlara özel iki farklı versiyon halinde yolda olan telefonlar, resmi kayıtlara göre 40W hızlı şarj sistemiyle geliyor. Arkalarında 3D ToF dahil dörtlü bir kamera kurulumu bulunan telefonlar, yukarıda da dediğimiz gibi birer amiral gemisi. Bu açıdan güçlerini Kirin 990 / Kirin 990 5G işlemcilerden alan cihazlar, 8 GB / 12 GB RAM’e sahip ve 128 GB / 256 GB dahili depolama ile geliyor deniyor. Modellerin başlangıç fiyatı ise 497 dolar olacak gibi görünüyor. Telefonların Türkiye’de satılmasını beklemiyoruz. Çünkü cihazlarda Android lisansı olmayacak. Ailede ayrıca burada detaylandırdığımız nova 6 SE modeli de yer alacak.

İlginizi Çekebilir!  Hp Pazarlama Güvenilir Mi?

 

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli