Adsense Harici En İyi 3 Reklam Alternatifi - Oppo Forum
e
sv

Adsense Harici En İyi 3 Reklam Alternatifi

769 okunma — 13 Aralık 2020 12:46
Adsense Harici En İyi 3 Reklam Alternatifi! OppoTr.Com

Adsense Harici En İyi 3 Reklam Alternatifi; Bir çoğumuz adsenseyi biliyoruzdur. Adsense internet ortamında para kazanmamıza olanak sağlayan bir ekmek kapısı olarak görülebilmektedir. Fakat bazı kişiler adsense alamadığı için başka reklam firması arayışına geçer şimdi sizler için adsense harici en iyi 3 reklam alternatifinden bahsedeceğim.

Adsense Harici En İyi 3 Reklam Alternatifi

1- AdMatic

Yerli firmalar arasında oldukça sağlam bir yer edinen Admatic firması yüksek çözünürlüklü reklamları sayesinde sitenize gelen ziyaretçiler açısından kötü bir görüntü oluşmasının önüne geçmektedir. Reklamların tıklama başına ödeme sayısında, Google Adsense haricinde yer alan firmalar çoğu zaman tıklama sayılarında bir çok yanlışlık yapabilmektedir. Fakat bu konuda Admatic oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bu linkten Admaticin sitesine ulaşarak kayıt olabilir ve sitenizi ekleyebilirsiniz.

2- ReklamStore

Adsense haricinde reklam firmalarının başında ilk gelen bir diğer firma ise ReklamStore firmasıdır. Ülkemizde yerli reklam firmaları arasında yer alan reklamstore yerli reklam piyasasını canlı tutma gibi bir amacıda bulunuyor. Reklam verenin çeşidine göre ReklamNative, ReklamAction ve ReklamVidi gibi birçok farklı kanalı içerisinde barındıran  ReklamStore, Google adsense alamayan veya onay kısmını geçemeyenler için çok iyi bir firma olduğunu söyleyebilirim.

Adsense Harici En İyi 3 Reklam Alternatifi! OppoTr.Com

Adsense Harici En İyi 3 Reklam Alternatifi! OppoTr.Com

3- AdHood

Yerli reklam firmalarından bir diğeri ise AdHood, Adsense haricinde en çok seçilen ve en kaliteli reklam firmaları arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Google Adsense ile benzer çalışma prensibi, yüksek TBM oranları ve tıklama sayısında tutarlı ölçmeler ile Google Adsense haricinde reklam firması arayanlar için çok iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir!  Palworld Türkçe Yama İndir

Fikirlerimizi sormak isterseniz;

Adsense her ne kadar zor onay verse de, en mantıklı iştir. Hele de projenizdeki sektörü iyi düşünüp hayata geçirirseniz tadından yenmez.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli