Xiaomi’nin en yeni ürününden ilk görsel geldi - Oppo Forum
e
sv

Xiaomi’nin en yeni ürününden ilk görsel geldi

721 okunma — 19 Kasım 2019 08:25


Xiaomi E-kitpa okuyucu

Çin merkezli dev teknoloji firması Xiaomi, ürün gamına yeni bir ürün daha ekliyor. 20 Kasım tarihinde bir E-Kitap okuyucu tanıtılıyor.


Sunduğu ürün çeşitliliği en yüksek teknoloji firmalarından olan Xiaomi, ilk elektronik mürekkep ekrana sahip E-Kitap okuyucusuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İlginç olarak daha önce böyle bir ürün satmadığı aktarılan firma, Kindle’lar başta olmak üzere birçok elektronik kitap okuyucu modeline rakip olmak istiyor. Ancak firmanın ilk ürünü en azından tasarımsal olarak çok dikkat çekecek gibi görünmüyor. Çok kalın çerçeveler ile hazırlanan ilk sürüm, bu açıdan rekabete bir adım geriden başlıyor. Üst kısmında açma kapatma / güç butonu bulunan cihaz hakkında şimdilik başka teknik detay paylaşılmıyor. Cihazın alt kısmına büyük bir boşluk olmasına rağmen fiziksel bir tuş koymadığını görülen Xiaomi, modelin fiyatını açıklamıyor. Ancak çok uygun olacağı aktarılan E-Kitap okuyucu, ilk olarak Çin merkezli olarak elde edilebilecek ve kitlesel fonlama ile satışa sunulacak.

Xiaomi E-kitpa okuyucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi ürün gamında tam anlamıyla ne ararsanız bulunuyor

Firma elektronik damacana pompası, pirinç pişirme aleti, yürüyüş bandı, spor ayakkabı, termometre ve aksiyon kamerası gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürünün satışını yapıyor. Firmanın çok iyi akıllı telefonları yanında çok gelişmiş ve fiyat performans oranı yüksek akıllı televizyonları da bulunuyor. İşte bunların yakında Türkiye’de de satılacağı aktarılıyor. Firmanın birçok akıllı ürünü Türkiye’de resmi olarak bulunabiliyor.

İlginizi Çekebilir!  Vet of Pet Güvenilir mi 2023

İlginizi Çekebilir

Firmanın Türkiye’de de satılacak en yeni telefonu

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli