Xiaomi’den eski bir telefonu için sürpriz MIUI 11 hamlesi - Oppo Forum
16 inç MacBook Pro’nun ortaya çıkan “eski” yeniliği

Sıradaki içerik:

16 inç MacBook Pro’nun ortaya çıkan “eski” yeniliği

e
sv

Xiaomi’den eski bir telefonu için sürpriz MIUI 11 hamlesi

815 okunma — 19 Kasım 2019 08:10


Xiaomi Redmi 4 MIUI 11

Xiaomi, yeni arayüz yapısı MIUI 11 için sürpriz bir adım attı. Eski bir Redmi modeli için yeni arayüz OTA üstünden indirmeye sunuldu.


Geçtiğimiz günlere Xiaomi MIUI 11 arayüzün ilk partide Mi 9 Pro 5G, Mi 6, Mi Mix 2, Redmi Note 7, Mi CC9, Mi 9, Redmi K20 Pro, Redmi 6 Pro, Mi Note 3, Redmi S2 Redmi Note 5A ve Redmi 7A gibi cihazlar geldiğini sizlere aktarmıştık. İkinci partide ise yeni sürümü Mi 9 SE, Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Explorer, Mi 8 Pro, Mi 8 Lite, Mi Max 3, Redmi 7, Redmi Note 7 Pro ve Redmi K20 modelleri almaya başlamıştı. Bunlara ek olarak Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 5 ve Redmi Note 5 için verilmeye başlanan MIUI 11, geçtiğimiz aylarda güncelleme konusunda emekliye ayrıldığını duyduğumuz Redmi 4 modeline de gelmeye başladı. Genel olarak telefonun sahipleri başta olmak üzere birçok kişiyi şaşırtan güncelleme, direkt olarak OTA üstünden veriliyor. Güncellemenin yakında tüm Redmi 4 sahipleri için gönderileceği söyleniyor.

İlginizi Çekebilir!  Sanal Gerçeklik Kiti Oculus Rift
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi MIUI 11 genel olarak beğeniliyor

Tekrar hatırlamak adına yeni tasarım diliyle kalın yazılmış büyük metinleri ve büyük boşlukları benimseyen arayüz, sistem genelini kapsayan bir koyu arayüz modunu da taşıyor. Her zaman açık ekran yapısı için birçok renkli seçenek ve özelleştirme imkanları getiren arayüz, aşırı yüksek performanstan çok zengin ancak akıcı bir kullanıma odaklanıyor. Özel tasarlanan bir bildirim sistemli ile gelen ve böylece “bildirim ışığını” yazılımsal hale getiren sürüm, dinamik font ve duvar kağıdı gibi kullanımı güzelleştiren görsel detayları da getiriyor. Bünyesinde “Milan Pro” isimli yeni bir font kullanılan arayüz, aynı zamanda doğadan gelen yeni ses efektleri de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli