Xiaomi Mi Watch akıllı saatten sevindiren güncelleme müjdesi - Oppo Forum
e
sv

Xiaomi Mi Watch akıllı saatten sevindiren güncelleme müjdesi

1054 okunma — 19 Kasım 2019 08:27


Xiaomi Mi Watch akıllı saat

Xiaomi Mi CC9 Pro yanında tanıtılan dikkat çekici Xiaomi Mi Watch akıllı saat hakkında güzel bir güncelleme müjdesi verildi.


Geçtiğimiz hafta tanıtılan Xiaomi Mi Watch akıllı saat, biliyorsunuz genel olarak oldukça beğenildi. Apple Watch’ı andıran tasarımıyla Android akıllı telefon sahiplerine hitap eden Mi Watch, özellikle 185 dolarlık başlangıç fiyatıyla ses getirdi. Android temelli WearOS üstüne kurulan MIUI arayüzü / işletim sistemi ile gelen saat, 3 Aralık itibariyle yayımlanacak ilk güncelleme ile iPhone dünyasıyla daha iyi anlaşır hale geliyor. Modeli sadece Android telefonlara özel bırakmayarak sevindiren Xiaomi, güncelleme ile iOS tarafındaki deneyimi Xiaomi Wear uygulaması üstünden artıracak deniyor. iPhone ile Xiaomi Mi Watch akıllı saat arasındaki deneyimin ilerleyen süreçte daha da iyi hale geleceği söylenirken, bu özellikle Apple Watch çok pahalı gelenleri memnun edecek gibi duruyor. Bu saatin Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch akıllı saat için kısa bir özet yaparsak

Mi Watch, gücünü Snapdragon Wear 3100 işlemciden alıyor. Bünyesinde GPS, WiFi, Bluetooth ve NFC birimleri yer alan saat, eSIM desteğini de taşıyor. Bu sayede telefonlardan bağımsız hale gelebilen saat, hoparlör ve mikrofonuyla dijital asistan XiaoAI ile etkili bir iletişim kurulabiliyor. 1,78 inç her zaman açık özellikli AMOLED ekranı , 44 mm gövdesi ve 570 mAh pili bulunan saat, normal kullanımda 36 saatlik bir pil ömrü sunabiliyor. 8 GB dahili depolaması olan model, 1 GB RAM’e sahip.

İlginizi Çekebilir!  CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir?

İlgili Video

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli