Huawei’den yeni EMUI 10 alan ve alacak telefonlar paylaşımı - Oppo Forum
e
sv

Huawei’den yeni EMUI 10 alan ve alacak telefonlar paylaşımı

918 okunma — 19 Kasım 2019 08:27


Huawei EMUI 10

Android 10 temelli yeni nesil arayüz yapısı EMUI 10 için dev isim Huawei önemli sayılacak yeni bir paylaşımda bulundu. İşte yeni detaylar;


Huawei kullanıcılarının merak beklediği Android 10 temelli EMUI 10, aktif olarak dağıtıma çıkmış durumda. Bazı cihazlar için de beta süreci süren arayüz, kapsama alanını hızlı şekilde büyütmeye devam ediyor. İşte bu konuda firmadan hem beta hem de tam sürüm için yeni bir paylaşım geldi. Huawei’nin resmi açıklamasına göre Mate 20, Mate 20 Pro, Honor Magic 2, Honor 20, Mate 20 RS Porsche Design, Mate 20 X (4G), Honor 20 Pro ve Honor V20 modellerine OTA üstünden “tam sürüm” “EMUI 10” dağıtılmaya başlandı. Yine aynı resmi açıklamaya göre Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design, Mate RS Porsche Design, P20 ve P20 Pro için de EMUI 10’un herkese açık betasına başlandığı aktarılıyor. OTA temelli tam sürümün yakın zaman herkes için aktif edileceği belirtilirken, EMUI 10 odaklı çalışmalar kullanıcıları fazlasıyla sevindiriyor.

İlginizi Çekebilir!  Office Dosyaları Google Dokümanlar’a Nasıl Aktarılır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 10 temelli Huawei EMUI 10 için genel özet şu şekilde

Yeni sürüm, eski sürüme nazaran daha pürüzsüz çalışıyor. Temalar, duvar kağıtları ve fontlar için yeni özelleştirmeler getiren arayüz, video izleme ve oyun oynama süreçlerinde de daha iyi bir deneyim getiriyor. Galeri içerik yönetimi ve sınıflandırma konusunda geliştirildiği belirtilen Huawei EMUI 10, özellikle çoklu uygulama geçişlerinde çok hızlanmış durumda. Bazı yeni simgeler taşıyan arayüz, genel olarak EMUI 9’dan çok farklı bir devrimsel tasarım değişiklikleri taşımıyor. Tek elde kullanımı Samsung One UI gibi kolaylaştırdığı belirtilen arayüz, modernleştirilmiş bir bildirim merkezini karşımıza getiriyor. Arayüzde bir sistem geneli koyu arayüz modu da aktif olarak bulunuyor.

Arayüzü gözler önüne seren video:

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli