Xiaomi Mi Watch akıllı saat nasıl bir deneyim sunuyor? [Video] - Oppo Forum
e
sv

Xiaomi Mi Watch akıllı saat nasıl bir deneyim sunuyor? [Video]

1021 okunma — 19 Kasım 2019 08:12


Xiaomi Mi Watch akıllı saat

Xiaomi Mi CC9 Pro yanında tanıtılan dikkat çekici Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli nasıl bir deneyim sunuyor? İşte bunun cevabını veren video;


185 dolarlık başlangıç fiyatıyla ses getiren Xiaomi Mi Watch akıllı saat, yurt dışında satışa çıktı. Bu sayede birçok YouTuber’ın eline geçen model için inceleme videoları da paylaşılmaya başlandı. Bir örneği yukarıda yer alan bu inceleme videolarına bakıldığı zaman saatin genel olarak fiyat-performans konusunda iddialı olduğu görülüyor. Ürünün özellikle en can alıcı noktası olan ekranı beğeniliyor. Burada çok daha pahalı Apple Watch modelleri kadar kaliteli bir ekranı bulunan bütçe dostu akıllı saat, parlaklık konusunda da kesinlikle geriye düşmüyor. Bu da saatin dışarıda da rahatlıkla kullanılabileceği anlamına geliyor. Genel arayüzü ve akıcılığı gerçekten güzel olan model, şu an tam olarak Çin pazarına odaklanıyor. Uygulamaları hemen hemen sadece Çin pazarı için olan Xiaomi Mi Watch, global pazara ciddi şekilde özelleştirme istiyor. Firmanın da bunu yapmadan saati Çin dışına “resmi olarak” çıkarmayacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir!  E İrsaliye 1195 Hata Kodu Nedir?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch akıllı saat hangi özelliklere sahip?

Mi Watch, gücünü Snapdragon Wear 3100 işlemciden alıyor. Bünyesinde GPS, WiFi, Bluetooth ve NFC birimleri yer alan saat, eSIM desteğini de taşıyor. Bu sayede telefonlardan bağımsız hale gelebilen saat, hoparlör ve mikrofonuyla dijital asistan XiaoAI ile etkili bir iletişim kurulabiliyor. 1,78 inç her zaman açık özellikli AMOLED ekranı , 44 mm gövdesi ve 570 mAh pili bulunan saat, normal kullanımda 36 saatlik bir pil ömrü sunabiliyor. 8 GB dahili depolaması olan model, 1 GB RAM’e sahip.

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli