Çok ama çok yakında; Samsung Galaxy Fold 2 için sürpriz hamle! - Oppo Forum
e
sv

Çok ama çok yakında; Samsung Galaxy Fold 2 için sürpriz hamle!

817 okunma — 19 Kasım 2019 08:12


Samsung Galaxy Fols 2 katlanabilir telefon

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon modeli için çok fazla bekletmeyecek gibi görünüyor. Model için önemli bir resmi adım var.


Samsung Galaxy Fold, yenilenen sürümüyle artık Türkiye hariç birçok pazarda aktif olarak elde edilebiliyor. Şimdi ise firmanın yeni katlanabilir modeli Galaxy Fold 2 gündemde. Bu telefonu gündeme getiren ise Samsung’un cihaz için resmi destek sayfasını açmış olması. SM-F700F kod adıyla geçen telefon, bu açıdan beklediğimizden çok daha erken satışa çıkacak gibi görünüyor. Yine de tam olarak 2020 başında geleceği düşünülen modelin, Galaxy Fold’dan farklı bir gövde yapısı taşıyacağı söyleniyor. Burada yeni Motorola Razr benzeri dikey katlanabilir yapının benimseneceği iddia ediliyor. Bu konuda iddia ediliyor diyoruz ancak şirket SDC 2019’da gösterdiği kadarıyla ciddi ciddi dikey katlanabilir bir model geliştiriyor. Hatta bunun için yayımlanan ilk video da aşağıda yer alıyor. Buna baktığımız zaman Samsung Galaxy Fold 2eski tip kapaklı yapıyı katlanabilir tek parça esnek ekran ile geleceğe taşıyacak” diyebiliyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Aile Hekimi Telefon Numarası Nasıl Öğrenilir?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 fiyatıyla öne çıkabilir

Gerçekten bu modelin daha uygun bir fiyata satılması gerekiyor. Biliyorsunuz 1.980 dolarlık fiyatı nedeniyle ilk versiyon şu an hemen hemen kimseye hitap etmiyor.  Ayrıca modelin çok narin olması da kullanıcıları bu kadar büyük para verme konusunda korkutuyor. Daha önce de söylediğimiz gibi yeni modelin öne çıkabilmesi için biraz daha ucuz ve sağlam olması gerekiyor. Firmanın bu modelde katlanabilir cam kullanma ihtimali bulunuyor. Bu konuda yerel bir üreticiye ciddi yatırım yapan firma, mevcut modeldeki plastik ekran kaplaması nedeniyle oluşan tüm sorunları Galaxy Fold 2 ile tarihe gömebilir deniyor. Bu da elbette sevindiriyor.

İlgili Video

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli