WhatsApp Kişi Kısayolu Oluşturma - Oppo Forum
e
sv

WhatsApp Kişi Kısayolu Oluşturma

1044 okunma — 06 Mart 2021 20:15
WhatsApp Kişi Kısayolu Oluşturma Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

WhatsApp Kişi Kısayolu Oluşturma Nasıl Yapılır? Bilindiği üzere WhatsApp günümüzde en sık kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. Gün içerisinde sık sık kullandığımız uygulamaya ikide bir girip mesaj atacağımız kişiyi bulup tıklamak sıkıcı bir ritüel olabiliyor.

Bunun için WhatsApp‘ta en çok mesajlaştığınız kişi veya kişilerin profilini ekranınıza kısayol olarak yerleştirebilirsiniz. Böylece ana ekranınızdan kişiye direkt tıklayarak mesajlaşabilirsiniz. Peki WhatsApp‘ta kişi kısayolu nasıl oluşturulur? Bunun için iki yol mevcut.

Whatsapp kişi kısayolu nasıl oluşturulur?

Öncelikle WhatsApp uygulamasına girin. Ardından kişiler listesine girerek ana ekranda bulunmasını istediğiniz kişinin üzerine parmağınızı basılı tutun. Telefonunuzun açılacak küçük kutucukta yer alan “Sohbet kısayolu ekle” yazısına tıklayın. Böylelikle istediğiniz kişinin profili akıllı telefonunuzun ana ekranına gelecek.

WhatsApp Kişi Kısayolu Oluşturma Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

WhatsApp Kişi Kısayolu Oluşturma Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

Bu yöntemi uygulayamazsanız veya bir şekilde kısayol oluşmazsa diğer bir yöntem olan widget yöntemini uygulayabilirsiniz. Bunun için cihazınızın masaüstüne gelin ve widget ekleme penceresine erişin (Ekranın boş bir alanına parmağınızı basılı tutarak bu işlemi yapabilirsiniz). Widget seçenekleri içerisinde WhatsApp yazan simgeye tıklayın ve masaüstüne yerleşmesini sağlayın. Bu işlem sırasında WhatsApp‘ta bulunan kişi listeniz açılacak. Buradan ekranda yer almasını istediğiniz kişiye tıklayarak ana ekrana kişinin kısayolunu yerleştirebilirsiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli