Wallpaper Engine En Popüler Duvar Kağıtları - Oppo Forum
e
sv

Wallpaper Engine En Popüler Duvar Kağıtları

1577 okunma — 08 Ekim 2020 11:41
Wallpaper Engine En Popüler Duvar Kağıtları - OppoTr.Com

Wallpaper Engine En Popüler Duvar Kağıtları; Wallpaper Engine uygulaması, kişilerin masaüstü üzerinde kullanabilecekleri duvar kağıtları arasında bir seçim yapmalarına yardımcı olmaktadır. Birbirinden farklı, güzel ve etkileyici duvar kağıtlarının bulunduğu uygulamada, 2D ve 3D animasyonlar da mevcuttur. Bilgisayar üzerinde kullanılabilecek çeşitli duvar kağıdı seçenekleri arasında, kişiler kendilerine göre bir tercih yapabileceklerdir. Çok zengin içerikleri ile, kişilerin duvar kağıtları arasında boğulması ve bir seçim yapmakta çok fazla zorlanması gibi bir durum da mevcuttur.

Duvar kağıtları sayfanın en altında paylaşılmıştır.

Wallpaper Engine Duvar Kağıtları Bilgisayar Hızını Düşürür Mü?

Wallpaper Engine üzerinde sunulan duvar kağıtlarının kalitesi çok yüksektir. Kişiler daha önce karşılaşmadıkları kadar yüksek HD kalitede duvar kağıdı sahibi olabilir. Ayrıca animasyonlu duvar kağıtları gerçekten çok etkileyicidir. Bu anlamda Wallpaper Engine daha önce sunulmamış şeyler sunmaktadır. Birbirinden farklı ve etkileyici duvar kağıtlarının içeriğinin bu denli zengin olması, kişilerin seçenekler arasında kaybolmasına neden olmaktadır. Bir seçim yapmak, belirli bir zevki olan kişiler için dahi çok zordur, çünkü aynı seçenekten birbirinden güzel duvar kağıtlarına rastlamak mümkündür.

Duvar Kağıtlarına Gözatmak İsterseniz;

>>>BU SAYFAYI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.<<<

Wallpaper Engine En Popüler Duvar Kağıtları - OppoTr.Com

Wallpaper Engine En Popüler Duvar Kağıtları – OppoTr.Com

Wallpaper Engine tarafından yaratılan tek sorun, duvar kağıtlarının çok büyük olması dolayısıyla ortaya çıkabilecek hız sorunudur. Bilgisayarın ve oyunların hızını düşürme gibi bir durum yaşanabilir. Kişilerin bilgisayarlarının yeterli olup olmadığını kontrol ettikten sonra, Wallpaper Engine kullanması gerekmektedir. Bu uygulamada var olan bir duvar kağıdının kullanılabilmesi için, kişilerin bilgisayarının RAM’inin en az 8 GB ve hafızasının en az 500 GB olması gerekmektedir. Aksi takdirde bilgisayarın hızı düşebilir ve şarjı çok çabuk bitebilir.

İlginizi Çekebilir!  Samsung’dan Android 10 konusunda önemli adımlar

Wallpaper Engine En Popüler Duvar Kağıtları

Wallpaper Engine üzerinde seçim yapmak öyle zordur ki, kişiler artık yalnızca en popüler duvar kağıtları araştırması yapmaktadır. Birbirinden farklı popüler duvar kağıtları içerisinde, gerçek bir tarz yapmış kişilerin seçim yapabilmesi daha kolaydır. Örneğin romantik sevenler, kar kış içerisinde bir manzara fotoğrafı tercih edebilir. Tokuşturulan şarap kadehleri, kahve bardakları, plaklar ve gramafonlar onun için etkileyici olabilir.

Bunun yanı sıra kalabalıklar, şehirsel manzara fotoğrafları, birbirinden farklı arabalar, kaleler, yalnızlığı çok güzel aktaran fotoğraflar da bir hayli modadır. Kişilerin her zevke hitap edecek bir duvar kağıdı bulma olasılıkları çok yüksektir.

Wallpaper Engine UygulamasıOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli