Oppo Reno 2 Özellikleri

0
703
Oppo Reno 2 Özellikleri - OppoTr.Com
Oppo Reno 2 Özellikleri - OppoTr.Com

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo Reno 2 Özellikleri; Oppo Reno 2, çıktığı ilk günden bugüne kadar oldukça ilgi gören cep telefonları arasında yerini almıştır. Çeşitli ünlüler tarafından reklamının yapılması ve telefonun gerçekten insanın ihtiyacı olan her şeyi karşılayacak nitelikleri olması onu bu derece yükseltmiştir. Günümüzde fiyat performans açısından değerlendirmesi yapılan en iyi ürünlerden biri olmasının yanı sıra, çok satan ürünler arasında gelmektedir. Kişilerin tercih etme nedenleri, üretilen telefonun tek işi telefon olan kişiler tarafından dahi kullanılabilecek nitelikte olmasıdır. İş adamları, ünlüler, influencerler ve fenomenler bu telefonların adından sık sık bahsetmektedir.

İlginizi Çekebilir: Karanlıkta Görme Gücü İle Yetenekli Oppo Reno 2

Oppo Reno 2 Özellikleri

Oppo Reno 2 özellikleri, herkese hitap edebilecek ve aynı telefonu uzun süre kullanmayı hedefleyecek kişilere yöneliktir. Telefon değiştirmek günümüzde, masraftan ziyade dosya değişikliği yapma zorluğu dolayısıyla tercih edilmemektedir. Aktarılan dosyaların kaybolması durumu oluşabilir. Oppo Reno 2 dosyaları en iyi şekilde saklayan ve değiştirilmesi durumunda tek bir dosyayı dahi kaybetmeden aktaran bir cihazdır. Dahili hafızası 256 GB olan bu telefon, en yoğun iş adamı tarafından dahi en az 2-3 yıl kullanılır.

Kamera Performansı İlginizi Çekebilir: Oppo Reno 2 Odak

Oppo Reno 2 Özellikleri - OppoTr.Com
Oppo Reno 2 Özellikleri – OppoTr.Com
  • Ekran boyutu 6.5 inç olarak belirlenmiştir.
  • Ram kapasitesi 8 GB’dir ki bu oldukça yüksek bir hız anlamına gelir.
  • Batarya kapasitesi 4000 Mah olarak üretilmiştir. Sürekli oyun oynayan kişiler dahi şarjı en az 1.5 gün kullanabilir.
  • Tek hat kapasitelidir, bu telefonun tek dezavantajıdır.
  • Hızlı şarj ve 4.5 G desteği mevcuttur.
İlginizi Çekebilir!  Oppo Reno 5 Pro 5G Özellikleri Nelerdir?

Oppo Reno 2 Fiyatları

Oppo Reno 2 fiyatları, cihazın alınacağı yere göre ufak değişiklikler gösterir. Cihazın garanti çeşidi, kargolama seçenekleri ve hafıza kapasiteleri değişiklik göstermektedir. Uzun yıllar kullanılması beklenen bir cihaz satın almak için tercih edebileceğiniz Oppo Reno 2, günümüzde 6200 TL’den başlamaktadır. Gördüğü en yüksek fiyat 6450 TL’ye kadar dayanır. Kişiler ister internet üzerinden, isterlerse de bayilerden telefonu satın alabilir. 2020’nin en yeni ve tam kapasite telefonlarından biri olan Oppo Reno 2, üzerinden yıllar geçse de hızıyla büyüleyecek bir cep telefonu olarak bu yıla damgasını vurmuştur.

Video Performansı İlginizi Çekebilir: Oppo Reno 2 Video Çekimi

Oppo Reno 2
Oppo Reno 2


Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz