TTNET’ten Yazlık İnternet Paketleri - Oppo Forum
e
sv

TTNET’ten Yazlık İnternet Paketleri

1117 okunma — 13 Ocak 2020 22:56

TTNET’ten Yazlık İnternet Paketleri

TTNET’in sunduğu Yazlık İnternet Paketleri sayesinde kullanıcılar, yazlıklarında kısa süreli internet hizmetinden yararlanabiliyorlar

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in sunduğu Yazlık internet Paketleri sayesinde kullanıcılar, yazlıklarında kısa süreli internet hizmetinden yararlanabiliyorlar. TTNET’liler bağlantı ücretinin alınmadığı, Yazlık İnternet Paketleri’nden 2 veya 3 aylık paket seçenekleri ile faydalanabiliyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in Yazlık İnternet Paketleri sayesinde yaz tatiline giden kullanıcılar, 2 veya 3 aylık yazlık internet paketleriyle iletişimlerini kesintisiz sürdürüyor.

TTNET’in yeni ve mevcut Hazırnet müşterileri, Yazlık İnternet Paketleri hizmeti kapsamında adsl ve Yalın DSL paketlerinden 2 veya 3 ay süreli olarak faydalanabiliyor.

2 ay süreli 8 Mbps’ye kadar hızlı 4 GB kotalı NET4 paketinin 69 TL olduğu ve bağlantı ücretinin alınmadığı Yazlık İnternet Paketleri; 2 veya 3 aylık süreli NET4, NET6, NETLİMİTSİZ ve Yalın NET4, Yalın NET6, Yalın NETLİMİTSİZ internet paketleri ile değişik alternatiflerde sunuluyor.

TTNET ADSL müşterileri seçtikleri Yazlık İnternet Paketleri’nin süresi bittikten sonra aboneliklerine; kullanılan gün kadar ödeme imkanı sunan ve aylık sabit ücreti olmayan Hazırnet abonesi olarak devam edebilecekler. İsteyen kullanıcılar da yazlık internet paketlerini uzun süreli kullanabilecekleri ADSL veya Yalın internet hizmetlerine çevirebilecekler. Yalın internet paketlerini tercih eden müşterilerin abonelikleri ise paket süreleri bitiminde iptal edilecek.

İlginizi Çekebilir!  Etkileyici model Xiaomi Mi Mix Alpha’yı canlı görmek ister misiniz?

31 Ağustos 2013’e kadar devam edecek kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar; TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.

Kaynak: TeknolojideOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli