Tesla Cybertruck ve Ford F-150 çekme testinde karşı karşıya [Video] - Oppo Forum
e
sv

Tesla Cybertruck ve Ford F-150 çekme testinde karşı karşıya [Video]

905 okunma — 25 Kasım 2019 18:42


Tesla Cybertruck
geldi.
“>

Beklenenden daha fazla ilgi gören ilginç tasarımlı elektrikli pickup Tesla Cybertruck için Elon Musk’tan yeni bir paylaşım daha geldi.

Tesla Cybertruck biliyorsunuz tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup en güçlü versiyonu ile 0’dan 100 km/s hıza sadece 2,9 saniyede çıkabiliyor. Yani bir spor otomobil kadar seri olan araç, Elon Musk’ın paylaştığı yukarıdaki videoda alanın en önemlilerinden Ford F-150 pickup modeli karşısına çıkıyor. Yapılan çekme testine yokuş avantajı F-150’de olmasına rağmen beklendiği Tesla Cybertruck kazanıyor. Çünkü elektrikli araçların bu tarz durumlarda büyük önem arz eden tork gücü inanılmaz seviyede bulunuyor. Hatta aracın burada F-150’yi çekmekte hiç ama hiç zorlanmadığı görülüyor. Ancak bu videoda bir adaletsizlik olduğunu belirtenler de bulunuyor. Söylendiği kadarıyla teste sokulan Ford F-150 en güçlü versiyon değil ve dört çeker sistemi taşımıyor. Cybertruck‘ın bu teste en güçlü 4×4 versiyonu ile girdiği belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir!  instagram Arşivdeki Hikayeler Açılmıyor?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cybertruck güçlü ve özelliklerine göre ucuz sayılan bir model

Cybertruck, 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip. Üstteki diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip. Fiyat performans gözetilerek hazırlandığı aktarılan modeli, 2021’den önce yollarda firmanın prototip testleri haricinde görmeyeceğiz.

İlgili Video

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli