Tesla Cybertruck için hazırlanan ilginç tasarımlar [Galeri] - Oppo Forum
LG telefonların yeni arayüzü tanıtıldı; karşınızda UX 9.0 [Video]

Sıradaki içerik:

LG telefonların yeni arayüzü tanıtıldı; karşınızda UX 9.0 [Video]

e
sv

Tesla Cybertruck için hazırlanan ilginç tasarımlar [Galeri]

1212 okunma — 01 Aralık 2019 10:55

Halen gündemde düşmeyen elektrikli pickup Tesla Cybertruck için çok ilginç tasarımlar hazırlanıyor. İşte bunlardan en çok dikkat çekenler;

Tasarımıyla inanılmaz ses getiren Tesla Cybertruck, firmanın şimdiye kadar ürettiği en “tartışma yaratan” modeli konumunda yer alıyor. Sektöre farklı bir dokunuş getiren ancak çok beğenilmeyen araç, gerçekten son yıllarda çıkan hiçbir pickup modeline benzemiyor. İşte bu tasarım üzerinde “fan yapımı” diyebileceğimiz konsept çalışmalar da ağırlık kazanmış durumda. Yukarıdaki ve hemen aşağıda görebileceğiniz tasarımlar, Cybertruck’a farklı bir yaklaşım ve dokunuş katıyor. Hazırlanan tasarımların birçoğu aracı daha da fütüristik hale getirirken, bir tanesi “Geleceğe Dönüş” konseptini benimsiyor, biri ise Cybertruck’ı bir askeri araç hale getiriyor. Bir konsept ise direkt olarak Batman’e gönderme yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cybertruck hakkında bilinmesi gereken kilit detaylar şöyle;

2022’de yollara çıkacak aracın tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup modelinin en güçlü versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabiliyor ve 6,3 ton gibi oldukça yüksek bir çekme gücü getiriyor. Araçta pil konusunda ise motor tarafı gibi üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor. Tasarımı çelik gövdesi nedeniyle böyle farklı denilen aracın 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyor. Diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip. Şu an en çok 49.900 dolarlık versiyon talep görüyor.

İlginizi Çekebilir!  Quik Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılıyor?

İlgili Video

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli