Telegram Numara Değiştirme 2022 - Oppo Forum
e
sv

Telegram Numara Değiştirme

506 okunma — 19 Mayıs 2022 21:27
Telegram Numara Değiştirme

Yeni bir şebeke sağlayıcısına geçtikten sonra tüm sosyal medya platformlarında telefon numaranızı değiştirmek bir angarya gibi hissedebilirsiniz. Ancak, gelecekte tüm hesaplarınıza erişebildiğinizden emin olmak için önemli bir adımdır. Diğer güvenli mesajlaşma uygulamaları gibi,

Telegram Numara Değiştirme (2022)

Telegram da kullanıcıların telefon numaralarını güncellemelerinin bir yolunu sunar. Bugün, masaüstü ve mobil uygulamaları kullanarak Telegram telefon numaranızı değiştirme adımlarında size yol göstereceğiz.

Telegram Telefon Numarasını Değiştirme (Android, iOS)

1. Telegram uygulamasını açın ve sol üst köşedeki hamburger menüsüne dokunun. Görünen menüden Telegram ayarlarına erişmek için “Ayarlar” üzerine dokunun.

2. “Hesap” ayarları altında, değiştirmek için telefon numaranıza dokunun. Bir sonraki sayfadan devam etmek için “Numarayı değiştir” düğmesine basın.

3. Artık kullanıcıların adres defterlerinde varsa yeni numaranızı göreceklerini vurgulayan bir uyarı mesajı göreceksiniz. Ardından, uyarıyı kabul etmek ve yeni telefon numaranızı girmek için “Değiştir” e dokunun. Telegram, sağ üst köşedeki onay işareti simgesine dokunduktan kısa bir süre sonra size bir SMS onay kodu gönderir. Girin ve Telgraf numaranızı başarıyla değiştirdiniz.

İlginizi Çekebilir!  TÜBİTAK'ın 57. kuruluş yıl dönümü

Telegram Telefon Numarasını Değiştirme (Masaüstü, Web)

1. Telegram’ın masaüstü uygulamasını veya web istemcisini kullanan biriyseniz, numaranızı oradan da değiştirebilirsiniz. Başlamak için Telegram’ın masaüstü uygulamasını açın ve aşağıdaki adımları izleyin:

1. Masaüstü uygulamasında hamburger menüsüne tıklayın ve “Ayarlar” ı seçin.

2. Görünen açılır menüden, Telegram hesabınız için yeni bir numara ayarlamak üzere “Profili düzenle” yi seçin.

3. Telegram hesabınız için yeni bir numara seçmek için “Telefon numarası” alanına tıklayın.

4. Telegram telefon numarasını değiştirmek için arayüz göründüğünde, “Numarayı değiştir” e tıklayın.

5. Ardından, telefon numarası gizlilik uyarısını kabul etmek için “Tamam” ı tıklayın.

6. Son adım olarak, yeni telefon numaranızı girin ve “Gönder” düğmesini tıklayın. Yeni eklediğiniz yeni numaraya onay kodu SMS’i geldiğinde numaranızı değiştirmek için Telegram’a girin.

Şebeke Sağlayıcılarını Değiştirirken Telgraf Numaranızı Değiştirin

Telegram hesabınızı en son numaranızla güncellemek, yeni bir cihazdan oturum açmaya çalışırken hesabınızdan kilitlenmemenizi sağlar. Ayrıca, telefon numaralarınızı güncel tutmak iyi bir uygulamadır. Yeni numaranızı Telegram’da kullanmanın bir yolunu arıyorsanız, bu kılavuzu yararlı bulduğunuzu umuyoruz. Bu tür ipuçları için en iyi Telegram ipuçları ve püf noktaları listemize göz atın.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli