Teknik Detayları Nefes Kesen Polislere Özel Elektrikli Bisiklet

  0
  432
  Delfast Top Cop elektrikli bisiklet

  Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

  Oppo Google News

  Şimdiye kadar karşınıza birçok farklı alana yönelik elektrikli bisiklet ile çıktık. Delfast imzalı Top Cop ise polislere hitap ediyor.

   

  Polislere Özel Elektrikli Bisiklet

  Gerçekten fütüristik duran bir elektrikli bisiklet hazırlayan Delfast, henüz prototip aşamasında olan modeli Top Cop ile özellikle teknik anlamda sınırları zorluyor. Zorlu arazilere de girebilecek lastikler üstünde oturan model, açıklandığı kadarıyla tek şarjla tam 280 km yol yapabiliyor. Pilinin tam 8 yıllık bir kullanım sunduğu aktarılan Delfast Top Cop, menzil kadar hızıyla da dikkat çekiyor. Adeta bir scooter gibi 80 km/s hıza çıkabilen bisiklet, bünyesinde 5.000 W gücünde bir motor taşıyor. Özel aydınlatma sistemlerine ve taşıma çantalarına sahip olan Top Cop, IPX5 sertifikası ile yağmur altında sorunsuz olarak görev yapabiliyor ve polis ışıkları ile sireni de taşıyor. Sadece tek bir kişilik olan ve destekli pedal sistemi kullanan bisiklet, konforlu sürüş için süspansiyon, güvenlik için de önde ve arkada disk frenler ile donatılmış durumda.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  Delfast Top Cop elektrikli bisiklet modelinin fiyatı ucuz değil

  Tahmin edebileceğiniz üzere bu kadar yüksek özelliğin karşılığı da yüksek oluyor. Model için istenen fiyat tam 4.899 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor. Bisikletin kullanımı için ABD’de 20’den fazla polis merkezi ile görüşme yapıldığı aktarılıyor.

  Kaynak: Log

  İlginizi Çekebilir!  Pokemon Go’da Pikachu Nasıl Yakalanır?


  Oppo Forum Google News

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz