Stoll M1 Plus Hakkında Yeni Gelişmeler - Oppo Forum
e
sv

Stoll M1 Plus Hakkında Yeni Gelişmeler

1431 okunma — 24 Mart 2021 06:02
Stoll M1 Plus Hakkında Yeni Gelişmeler! OppoTr.Com

Giyim teknolojisinde büyük yeniliklere yol açan Stoll M1 plus özellikleri yayınlandı.

Tek tıkla kolay örgü

Stoll desen yazılımı M1plus, son derece optimize edilmiş örgü işlemleri için desenler üreterek üretim avantajları sağlar. Örgü işlemi sadece birkaç tıklama ile gerçekleşebilir. Module Explorer Database’de bulunan çok sayıda yerleşik, kullanıma hazır, otomatik örgü çözümünden yararlanın. Daha fazla esneklik ve bireysel örgü gereksinimleri için iki editör sunulmaktadır: Renk Düzeni ve Modül Düzeni. Bununla birlikte, bireysel örgü dizileri ve renk ayarlamaları kolayca yapılabilir.

Kullanılan Araçlar

Stoll M1plus’ta bulunan araçlar, zaman kazandıran ve güvenilir kalıp oluşturma için optimum destek sunar. Sembol görünümü, Kumaş görünümü veya Teknik görünüm gibi farklı görünümler, karmaşık giysilerin gerçekleştirilmesini kolaylaştırır.

M1plus, zamandan tasarruf sağlayan ve oldukça optimize edilmiş bir örgü işlemi sağlayan bir iş akışı sağlar. Şekillendirme, boyut özellikleri veya renk varyasyonları olsun, M1plus araçları sezgiseldir.  Desen yazılımı, hem Tam Moda hem de örgü ve aşınma desenleri için tüm örgü tekniklerinin yanı sıra sorunsuz bir şekilde uygulanabilir.

İlginizi Çekebilir!  Şebeke Sorunu, Telefon Çekmiyor Çözümü

OTOMATİK TEKNİK DÜZENLEME

Birkaç çalışma adımını kaydeder: Otomatik Teknik Düzenleme, gerektiğinde örgü tekniklerini tamamlar, çakışmaları tanır ve olası çözüm süreçleri sunar. Bu, yalnızca bir fare tıklamasıyla gerçekleştirilebilir ve gerekirse, orijinal desen durumuna herhangi bir zamanda yeniden ayarlanabilir.

Stoll M1 Plus Basit Çalışma

M1plus ile çalışmak, kısmen sezgisel kullanım sayesinde optimum verimlilik seviyesini garanti eder. Modül Gezgini Veritabanı, kullanıma hazır birçok desen öğesi ve modül içerir. Uygulanan tüm modüller, bir genel bakışın sürekli olarak korunduğu programlanmış desen içinde gerçekleştirilir ve kaydedilir. Bu, M1plus’ın kullanımını özellikle rahat ve kolay hale getirir.

Stoll M1 Plus Hakkında Yeni Gelişmeler! OppoTr.Com

Stoll M1 Plus Hakkında Yeni Gelişmeler! OppoTr.Com

MODÜL DÜZENLEME

Modül Düzenleme Aracı ile çeşitli modüller, kişisel özelliklere göre manuel olarak ayarlanabilir. Bu, kişisel üretim gereksinimlerine uygun tamamen bireysel bir örgü dizisinin programlanmasını mümkün kılar. “Genişletme” ile yazılımda yeni modüller düzenlenir. Burada, hem komple desenler hem de bireysel örgü sıraları ayarlanabilir.

Kişiselleştirilmiş Modül Düzenlemeleri, önceden yapılmış herhangi bir M1plus modülü gibi işlenebilir ve herhangi bir zamanda yeniden kullanılabilir. Modül Düzenleme Aracı aktif olarak hem Tam Moda giysilerle hem de örme ve aşınma ürünleri üretimi ile örme dizilerinin optimizasyonunu destekler.

İlginizi Çekebilir!  Devlet Ödemeleri com Bayram Harçlığı Başvurusu 2023

RENK DÜZENLEME

Renk Düzenleme Aracı, bir desen içinde yeni renk dağılımlarının manuel olarak oluşturulmasını sağlar. Bu, örneğin bir örgü sırasının birkaç örgü sırasına ayrılabileceği anlamına gelir. Böylece, sıra sayısı, örneğin, eğer bu ayrı Intarsia giysileri için gerekliyse değiştirilebilir. “Genişletme” ile Renk Düzenlemesinden değişiklikler programda gerçekleştirilir.

İplik taşıyıcılarının istiflenmesi gibi sorunlar Renk Düzenlemeleri kullanılarak kolayca kontrol edilebilir. Kişiselleştirilmiş renk dağılımları daha sonra önceden yapılmış herhangi bir M1plus modülü gibi muamele edilebilir ve herhangi bir zamanda yeniden kullanılabilir. Renk Düzenleme Aracı, Tam Esnek giysiler ve örme ve aşınma ürünleri için tasarlanmıştır ve tam esneklik sunar.

ÖRGÜ VE GİYİM DESTEĞİ

Stoll desen yazılımı M1plus, örme ve aşınma ürünlerini programlamayı kolaylaştırır. Stoll Module Explorer Veritabanında bir dizi kullanıma hazır Örgü ve Aşınma modülü bulunabilir. Ayrıca, yazılım ek destek sunar: Örme ve Aşınma Eğitim El Kitabı ve Örme ve Aşınma Tekniği Şablonu, modüller halinde yapılandırılmış üretim ve tasarım hakkında bilgi sağlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli