Son dönemde gördüğümüz en ilginç elektrikli scooter [Video] - Oppo Forum
e
sv

Son dönemde gördüğümüz en ilginç elektrikli scooter [Video]

1071 okunma — 28 Kasım 2019 16:48

Elektrikli bisiklet ve elektrikli motosiklet yanında elektrikli scooter modelleri de geliştiriyor. Bunların en yenisi ve ilginci ise YX ONE.

Elektrikli kişisel ulaşım araçları değişiyor. Yeni fikirler ışığında ilginç modeller karşımıza çıkmayı sürüdürüyor. Son dönemde gördüğümüz en ilginç ürün ise kesinlikle İrlanda merkezli YX ONE oluyor. Direkt olarak arazide kullanıma yönelik hazırlanan model, konumlandırması zor olsa da “kaykay” benzeri bir kullanım sunuyor. Bünyesinde gaz ve fren kolunun olduğu tek bir gidon yer alan model, üç farklı teker üstüne oturuyor. 1,5 kW maksimum güç veren elektrik motoruyla tam 40 km/s hıza çıkabilen YX ONE, bünyesinde 624 Wh pil paketi taşıyor.

YX ONE elektrikli scooter

Açıklamaya göre tam 60 km menzili bulunan ilginç araç, arazide aşırı zorlandığı zaman ise 32 km kadar yol yapabiliyor. Bu rakamlar bir hafta sonu eğlencesi için gayet yeterli görünüyor. Bu elektrikli scooter daha çok otomobil arkasında uygun yere taşınacak bir eğlence aracı olarak karşımızda bulunuyor.

YX ONE elektrikli scooter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli scooter YX ONE fark yaratıyor

Indiegogo üstünde destek arayan ve hedefine çok yakında ulaşacak gibi görünen YX One, yapılacak en az 992 euro bağış ile elde edilebiliyor. 2020 Ağustos ayında satın alanlara gidecek denilen modelin, tanıtım videosunu yukarıda izleyebilirsiniz. Bağış sayfası ise burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir!  Aydınlık Hukuk Bürosu Dolandırıcılığı: Dikkatli Olun!

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli