Ses tutkunlarına Bowers & Wilkins’ten yeni kablosuz kulaklıklar - Oppo Forum
e
sv

Ses tutkunlarına Bowers & Wilkins’ten yeni kablosuz kulaklıklar

798 okunma — 28 Kasım 2019 14:53


Bowers Wilkins

Ses sistemleriyle başarılı ürünlere imza atan Bowers & Wilkins, yeni kablosuz kulaklıklarını müzik tutkunlarının beğenisine sundu. Bowers & Wilkins’in yeni kablosuz kulaklıkları arasında kulak içi PI3 ve PI4 modelleri, yeni premium PX7 kulak üstü modeli ve yeni P serisi kablosuz kulaklıklar yer alıyor.

Bowers & Wilkins PX7, sunduğu özellikler ve ses performansıyla dikkat çekiyor. 43,6 mm’lik sürücülere sahip olan kulaklık USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklık tam şarj edildiğinde 30 saate varan bir kullanım deneyimi vadediyor. 15 dakikalık hızlı şarjla 5 saate varan bir kullanım imkanına sahip olan PX7’in gövdesinde üstün dayanıklılık ve hafiflik için karbon fiber kompozit malzemeden üretilmiş durumda. Yakınlık sensörü sayesinde kulaklık çıkarıldığında müzik duruyor tekrardan takıldığında ise müzik devam ediyor. iOS için geliştirilen uygulama yardımıyla kullanıcılar gürültü önlemeyi ve ses geçiş seviyesini ayarlayabiliyor. Uzay grisi ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeceği sunan Bowers & Wilkins PX7’nin yurt dışı fiyatı ise 399 dolar.

PX7 modelinin fiyatının yüksek bulan kullanıcılara hitap eden PX5 ise PX7’ye kıyasla daha küçük ve hafif bir tasarımla geliyor. 35 mm’lik sürücülerin kullanıldığı kulaklıkta telefon görüşmeleri sırasında ortamdaki gürültüyü engelleyen altı mikrofon yer alıyor. Kulaklık bu mikrofonlar yardımıyla uyarlamalı aktif gürültü engelleme özelliğine de destek veriyor. İki farklı renk seçeneği sunan kulaklığın fiyatı ise 299 dolar.

İlginizi Çekebilir!  N.Esmeray Mesajı Dolandırıcılığı Nedir?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bowers & Wilkins imzalı yeni kulak içi kulaklıklar da geliyor

Şirket bu modeller haricinde iki yeni kulak içi kulak içi kulaklığını da görücüye çıkardı. Gürültü engelleme özelliğine sahip PI4’ün fiyatı 299 dolar, PI3’ün fiyatı ise yaklaşık 175 dolar.

İlginizi çekebilir

Bang & Olufsen imzalı televizyon

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli