Samsung tarafında ortaya çıkan üç yeni akıllı telefon modeli - Oppo Forum
e
sv

Samsung tarafında ortaya çıkan üç yeni akıllı telefon modeli

872 okunma — 30 Kasım 2019 08:49


Samsung Galaxy

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung için üç yeni akıllı telefon modeli daha ortaya çıkmış durumda. Firma ürün gamını büyütmeye kararlı.

2019 Galaxy A serisini inanılmaz büyük hale getiren Samsung, bunu 2020’de de değiştirmeyecek. Firmanın yeni seri için Galaxy A11, Galaxy A31 ve Galaxy A41 modelleri üzerine çalışmaya başladığı ortaya çıktı. 64 GB ve 128 GB dahili depolama ile gelecek denilen telefonlar hakkında henüz başka bir bilgi henüz bulunmuyor. Buna ek olarak 2020 Galaxy A serisi için Galaxy A51, Galaxy A71 ve Galaxy A81 gibi modeller de yolda bulunuyor. Yeni yılda kaliteyi her alanda artıracak denilen şirket, bu sayede daha çok telefon satmayı hedefliyor. Huawei’nin ABD ambargosu nedeniyle yavaşladığı dönemde gerçekten çok büyük bir çıkış yakalayan Samsung, 2019’da olduğu gibi 2020’de de liderliği kimseye bırakmak istemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, başka cihazlar üzerinde de çalışıyor

Yıl bitmeden firmanın bütçe dostu Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy S10 Lite modelleriyle karşımıza çıkması bekleniyor. Aynı zamanda en az üç farklı modelden oluşan Galaxy S11 ailesi üzerindeki çalışmalar da sürüyor. Hepsine ek olarak firmadan Galaxy Fold 2′nin de geleceği biliniyor. Yeni katlanabilir telefonun “dikey katlanabilir” yapıyı benimseyeceği biliniyor. Bu açıdan bu telefon oldukça merak uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir!  İnternetten Para Kazanma Yolları

İlginizi Çekebilir

Akıllı telefonları mikroskop yapan sistem

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli