2020’de çıkacak akıllı telefonlar için kablosuz kulaklık müjdesi

  0
  403


  kablosuz kulaklık

  Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

  Oppo Google News

  2020 yılında çıkacak üst düzey akıllı telefon modelleri, kutularından kablosuz kulaklık ile çıkacak gibi görünüyor. Bu konuda Apple, Samsung ve Xiaomi gibi firmaların adı geçiyor.

  Günümüzde hemen her akıllı telefon üreticisinin ayrı olarak sattığı bir kablosuz kulaklık modeli bulunuyor. Ancak halen telefonların, amiral gemisi akıllı telefonların içinden bile “kaliteleri artmasına rağmen” standart kablolu kulaklıklar çıkıyor. İşte bunun 2020’de değişeceği söyleniyor. Sağlam kaynaklardan sayılan Digitimes’a göre Apple, Samsung ve Xiaomi gibi firmalar, yeni yılda satışa sundukları telefonların kutusuna bir de kablosuz kulaklık koymaya hazırlanıyor. Burada Xiaomi ve Samsung konusunda bir itiraz yok. Her iki ismin de bunu yapabilecek gücü ve potansiyeli bulunuyor. Ancak Apple’ın yeni iPhone’ların kutusuna bir AirPods koyması pek mümkün görünmüyor. 159 dolarlık fiyatıyla kulaklığın böyle bir kurulumda yer alması olasılık dahilinde (En azından fiyatı artırmadan) bile değil deniyor. 2020 yılında akıllı telefonlarının yanında kablosuz kulaklıklardan koyacak isimler arasında Huawei ve OPPO’nun da olacağı yapılan tahminler arasında yer alıyor.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  Kablosuz kulaklık modellerinin sayısı ve özellikleri artıyor

  Apple’ın iPhone’lardan 3,5 mm kulaklık girişini kaldırması sonucunda kablosuz kulakların hem kullanımı hem de sayısı ciddi şekilde artmaya başladı. Şu an günümüzde hemen elde edebileceğiniz onlarca farklı çok uygun fiyatlı ya da çok gelişmiş model bulunuyor. Bu da kullanıcıları oldukça sevindiriyor.

  İlginizi Çekebilir

  Apple’ın yeni 16 inç MacBook Pro modeli

  Kaynak: Log

  İlginizi Çekebilir!  MYS Atmos ile ilgili bir Hata oluştu ne demek?


  Oppo Forum Google News

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz