2020’de çıkacak akıllı telefonlar için kablosuz kulaklık müjdesi - Oppo Forum
e
sv

2020’de çıkacak akıllı telefonlar için kablosuz kulaklık müjdesi

868 okunma — 29 Kasım 2019 18:48


kablosuz kulaklık

2020 yılında çıkacak üst düzey akıllı telefon modelleri, kutularından kablosuz kulaklık ile çıkacak gibi görünüyor. Bu konuda Apple, Samsung ve Xiaomi gibi firmaların adı geçiyor.

Günümüzde hemen her akıllı telefon üreticisinin ayrı olarak sattığı bir kablosuz kulaklık modeli bulunuyor. Ancak halen telefonların, amiral gemisi akıllı telefonların içinden bile “kaliteleri artmasına rağmen” standart kablolu kulaklıklar çıkıyor. İşte bunun 2020’de değişeceği söyleniyor. Sağlam kaynaklardan sayılan Digitimes’a göre Apple, Samsung ve Xiaomi gibi firmalar, yeni yılda satışa sundukları telefonların kutusuna bir de kablosuz kulaklık koymaya hazırlanıyor. Burada Xiaomi ve Samsung konusunda bir itiraz yok. Her iki ismin de bunu yapabilecek gücü ve potansiyeli bulunuyor. Ancak Apple’ın yeni iPhone’ların kutusuna bir AirPods koyması pek mümkün görünmüyor. 159 dolarlık fiyatıyla kulaklığın böyle bir kurulumda yer alması olasılık dahilinde (En azından fiyatı artırmadan) bile değil deniyor. 2020 yılında akıllı telefonlarının yanında kablosuz kulaklıklardan koyacak isimler arasında Huawei ve OPPO’nun da olacağı yapılan tahminler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir!  Trip com Güvenilir mi?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık modellerinin sayısı ve özellikleri artıyor

Apple’ın iPhone’lardan 3,5 mm kulaklık girişini kaldırması sonucunda kablosuz kulakların hem kullanımı hem de sayısı ciddi şekilde artmaya başladı. Şu an günümüzde hemen elde edebileceğiniz onlarca farklı çok uygun fiyatlı ya da çok gelişmiş model bulunuyor. Bu da kullanıcıları oldukça sevindiriyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni 16 inç MacBook Pro modeli

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli