Samsung Galaxy S11 ailesi için heyecanlandıran “Bright Night Sensor” detayı - Oppo Forum
e
sv

Samsung Galaxy S11 ailesi için heyecanlandıran “Bright Night Sensor” detayı

835 okunma — 29 Kasım 2019 10:47


Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında yeni bir kamera detayı ortaya çıktı. Telefonlar Bright Night Sensor ile yolda gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S11, Galaxy S11e ve Galaxy S11 Plus modelleri 2020’nin ilk çeyreğinde karşımıza çıkıyor. Spesifik olarak şubat ayında gelecek gibi duran amiral gemisi telefonlar, bugün gündeme Bright Night Sensor detayı ile geldi. Samsung tarafından kısa süre önce Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi üzerinde kayıt altına alınan Bright Night Sensor markası, direkt olarak görüntüleme tarafına odaklanıyor. Bu markanın arkasında düşük ışıkta çok iyi fotoğraf ve video çekebilecek özel bir sensörün olduğu tahmin ediliyor. Arkasında beşli bir kamera kurulumu yer alan telefon, bir kamerayı direkt olarak düşük ışık çekimlere ayıracak izlenimi oluşuyor. Elbette bu Bright Night Sensor detayının yeni nesil 108 megapiksel sensör ile de alakalı olabileceği söylenenler arasında yer alıyor. Sadece Galaxy S11 Plus içerisinde karşımıza çıkma ihtimali bulunan bu sensör, sunacağı performans ile şimdiden büyük merak uyandırıyor. Gece modları sayesinde telefonlar artık düşük ışıkta harikalar yaratıyor.

İlginizi Çekebilir!  Messenger İndirmeden Mesaj Okuma Yöntemi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesi özellikle ekran konusunda çıtayı yükseltiyor

Çünkü telefonlarda kesin olarak 120 Hz’lik AMOLED ekranlar yer alıyor. 120 Hz ile gerçekten çok akıcı bir deneyim sunacak telefonlar, bu açıdan da büyük merak ediyor. 120 Hz ekranın pil ömrünü artırmak adına dinamik değişim yapabileceği aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli