Piranha 2201 Kulaklık İncelemesi - Oppo Forum
e
sv

Piranha 2201 Kulaklık İncelemesi

2197 okunma — 07 Aralık 2019 08:48

Piranha 2201 Kulaklık İncelemesi

Piranha 2201 Kablosuz Bluetooth Kulaklık İncelemesi ürünü satın almadan önce bilmeniz gereken tüm ayrıntılar. Kulaklık hakkında merak edilen soruları cevaplıyor ve sizlerin sorularını yanıtlıyoruz.

A101, Teknoloji ürünlerini ülkemize getirip indirimli bir şekilde zaman zaman sattığını herkes biliyor. Buraları takip ederek yakalayacağımız güzel indirimler ile işimize yarayacak bir çok farklı ürüne sahip olabiliriz. Piranha 2201 Kulaklık İncelemesi yapmadan önce tabi’ki gidip satın aldık.

Öncelikle ürünü satın almadan önce biraz araştırma yapalım dedik fakat İnternet’de sadece ürünün ne kadara satıldığı yazıyor. Böyle teknolojik aletleri satın almadan önce araştırma yapmalı ve işimize yarayıp yaramayacağını anlamamız gerekirken kendi resmi sitelerinde bile bu ürünün olmaması bende fazla şüphe uyandırdı.

Evet Piranha resmi sitesine girdiğimiz zaman ürün hakkında bilgi edinemeyiz çünkü böyle bir ürünü eklememişler. Belki kaldırılmış belkide ülkemizde adını kullanarak sahte bir kulaklık satışı yapıyorlar bilemem ama bu tür ürünleri almadan önce iyi bir araştırın.

Piranha 2201 Bluetooth ve Kablosuz Kulaklık

Piranha 2201 Bluetooth ve Kablosuz Kulaklık adı altında ülkemizde çok fazla ilgi görmeyi başardı. Şık tasarımı ve böyle özellikleri olan bir kulaklığı ucuza satın almak biraz korkutabilir. Ürünü bir süre kullandıktan sonra inceleme yazısını hazırladım çünkü her bir detayını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Piranha 2201 Kulaklık için 3 farklı renk seçeneği mevcut, bunlar:

Piranha 2201 Kulaklık Renkleri

Fakat bu renk seçeneklerinden bir tanesini aklınızda bulundurarak mağazalara gitmeyin çünkü ürünler hızlı satıldığı için bulabildiğini almanız gerekiyor. Ben Her renkten 3’er tane ekstradan satın aldım. 9 Adet Piranha 20201 Bluetooth Kulaklık çekilişini bu sayfanın altında yapacağız.

İlginizi Çekebilir!  Dizipal 602 com Giriş 2023

Kulaklıkta bulunan Bluetooth özelliği Android, iPod, iPad ve iPhone işletim sistemli cihazlarda uyumlu çalışabilmektedir. Ayrıca dahili bir mikrofon aracılığıyla akıllı cihazlarınızda telefon görüşmeleri gerçekleştirebilme imkanı sağlıyor.

Cihazı satın almak için A101 mağazasına gittiğiniz zaman ürün paketinin üst ve alt kısımlarında daire şeklinde bant koruyucuların olup olmadığına dikkat edin. Eğer farklı bir şekilde bantlama işlemi yapılmışsa büyük ihtimalle geri iade edilen bir ürün olabilir.

Piranha 2201 Kulaklık Özellikleri

Piranha 2201 BT Kablosuz Kulaklık Özellikleri fiyatına göre oldukça iyi bir cihaz fakat uzun süre kullanımlarında ne gibi sıkıntılar çıkartacak ve bu kulaklığın ne gibi ayrıcalıkları var onları’da öğreneceksiniz.

Piranha 2201 Kulaklık Özellikleri

Piranha 2201 Kulaklık Özellikleri;

 • BT (Bluetooth),
 • Kablosuz bağlantı,
 • Ekstra Bass,
 • Mikrofon,
 • Sesli Arama,
 • Müzik Çalar,
 • Şarj Edilebilir.

Ürünü satın aldıktan sonra kutusundan çıkartırken dikkatli açmanızı tavsiye ediyorum. Kutuyu parçalamak veya çöpe atmak geri iade işlemlerinizi tehlikeye sokacaktır.

Piranha 2201 Kulaklık Kutu Açılımı

Piranha 2201 Kulaklık herhangi bir mağazadan satın aldığınız zaman aynı model ürün olduğu için içerikleri bire bir aynı olacaktır. Ben ürünü 30 TL Civarına A101 indirimlerinden incelemek ve okurlarımıza hediye etmek amacıyla satın aldım. Farklı sitelerde yaklaşık 60-80 TL aralığında satılıyor.

Hediye edeceğimiz, kulaklığı satın alan veya satın alacak kullanıcıları bir kere daha uyarıyoruz. Kutularını düzgün bir şekilde açmanız gerekiyor yoksa ürünü geri iade edeceğiniz zaman kabul etmezler.

Ürünü satın almadan önce daha önce satın alan ve kullanan kullanıcıların Piranha 2201 hakkında neler düşündüğünü ve cihazın nasıl hatalar çıkardığını inceledim bir süre kullanarak kendimde deneyimlemek istedim.

İlginizi Çekebilir!  illegal Hayatlar Full izle Telegram 2023

Kutuyu açtığımız zaman kulaklık, kulaklığa ait şarj kablosu ve kullanım kılavuzu çıkıyor. Kullanım kılavuzunu kaybetmeyin çünkü İnternet sitelerinde dijital olarak bulamazsınız.

Şarj kablosu dandik diyebiliriz fakat bu cihazı götürmeye yetecek kalitede aslında. Bu kabloda yaşadığımız en büyük sıkıntı diğer cihazlarında’da olduğu gibi çok kısa bir şarj kablosu koyuyorlar.

Yani kulaklığı hem şarja takıp hemde müzik dinleyeyim diye bir ayrıcalığınız olamaz. Piranha 2201 Kullanım kılavuzu Türkçe olması bizim için çok büyük bir artı fakat bu kılavuzun içerdiği bilgileri resmi siteleri dahil olmak üzere hiç bir sitede bulamayacağınız için kaybetmeyin.

Kulaklık kutudan çıkardığınız zaman yarı katlı bir şekilde duruyor. Tam açık hale getire bilmek için sağ ve sol kısımlarını dikkatlice açmalısınız. Dikkat etmenizin gerekiyor dememin sebebi ise açarken kırılabilecek hissi vermesi.

Kulaklığın rengi kutudaki belirtilen renk ile uyuşuyor fakat bire bir aynı renk ve kalitede değil. Yinede içerisinden bir hıyar çıkmadığı için mutluyum. Aynı zamanda kutuda kulaklığın tuşları dijital gibi veya o kalitede gözükebilir fakat bildiğimiz sert tuşlu bir yapıya sahip.

Piranha 2201 Kablosuz Kulaklığın kulağımıza gelen sünger kısımları elle kontrol ettiğimiz zaman oldukça yumuşak fakat ürünün incelemesini yapabilmek için bir süre kullandığımda kulağımızı ağrıttığını deneyimledim. Açısı ayarlanabilir fakat belkide ben koca kafayım diye bir süre sonra kulak ağrıtmaya başlıyor. Aynı zamanda süngerlerin dikimini incelediğimde basit bir işçilik kalitesini hemen görebiliyorum.

Buda ucuza bir alet almış nelere dikkat ediyor dediyseniz eğer çok haklısınız. Şimdi düşününce gerçekten haklısınız yani en iyisi böyle ucuz cihazlarda daha önemli özellikleri ve ayrıntıları incelemeye devam edelim.

İlginizi Çekebilir!  Fifa Mobile Geçerli Derlemenin Yapılandırmasına Erişilemiyor Hatası

Piranha 2201 Bluetooth Kulaklık Yorumları

Piranha 2201 Bluetooth ve Kablosuz Kulaklık Yorumları arasında en dikkat çeken önemli yorumlar seçilerek eklenmiştir.

 • Kulaklığın rengi ve geçişleri, kutudaki gibi değil.
 • Ürünü satın aldığım zaman tek kulaklık çalışmıyordu.
 • Cihazın tuşları çalışmadı bende geri iade için teslim ettim fakat bu sorun kullanıcı hatası diyerek benden para istediler.
 • Kulaklık fiyatına göre oldukça iyi.
 • Kulaklığın süngerleri üç saat sonra kulağımı ağrıtmaya başlıyor.

Piranha 2201 Kulaklık Kullanım Kılavuzu

Piranha 2201 Bluetooth Kablosuz Kulaklık Kullanım Kılavuzu İnternet’de bulunmuyor fakat bir üst sürümünün özellikleri ve kullanım şekli ile bire bir aynı olduğu için işinize yarayacak tüm bilgileri buradan bulabilirsiniz.

Piranha 2201 Kulaklık Çekilişi

Piranha 2201 Kulaklık Çekilişi için her renkten 3 tane sıfır ürün elimizde mevcut. Hangi şehirde olursanız olun hiç fark etmeden çekilişe katılabilirsiniz. Kargo paralarınız bizlere ait olacak.

Piranha 2201 Bluetooth Kablosuz Kulaklık Çekilişine katılmak için yapmanız gerekenleri aşağıya liste halinde yazıyoruz.

 • Aşağıya ürün hakkında yorum yazın.
  • Yorumda isim yerine gerçek adınız ve soyadınız olması gerekiyor.
  • Yorum mesajı olarak ürün hakkındaki fikirlerinizi yazabilirsiniz.
  • Mail adresiniz kullandığınız doğru bir adres olacak.
  • Site kısmını boş bırakabilirsiniz.
 • Konuyu sosyal medya hesabınızda paylaşın.
  • Facebook veya Twitter hesaplarınız’dan bir tanesinde konuyu paylaşmanız gerekiyor.
  • Kontrol edilip onaylanacak.
 • Arkadaşlarınızı çekilişe dahil ederek fazladan bir hak kazanabilirsiniz.
  • Çekilişe katılan arkadaşınız sizin Adınızı ve Soyadınızı yoruma referans olarak eklerse 1 çekiliş hakkı daha kazanmış olacaksınız.
  • Çekilişe katılan arkadaşınızın yukarıdaki ilk 2 kuralı yerine getirmesi gerekiyor.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli