Call of Duty: Mobile için en çok istenen oyun modu göründü

0
554


Call of Duty: Mobile

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Call of Duty: Mobile yeni güncelleme için geri sayımı başlattı. Oyuncuların uzun zamandır gelmesini istediği oyun modu nihayet yayınlanacak.


Call of Duty: Mobile, mobilde gördüğü ilgiyi dinç tutmak için yeni içerik ve oyun modlarıyla oyunu sık sık güncelliyor. Kısa sürede PUBG Mobile karşısındaki en dikkat çekici Battle Royale oyunu olmayı başaran yapımın yeni güncellemesi ise oyuncuların uzun zamandır beklediği oyun modunu mobile dahil ediyor. 22 Kasım‘da yayınlanacak olan yeni güncellemede oyuncular Zombies moduna kavuşacak. Klasik CoD modlarından sayılan Zombies, bu eğlenceyi mobile taşımaya hazır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile kumanda desteği de getirebilir

Paylaşılan ilk görselde gece resmedilen modda ahır benzeri bir yapının bulunduğu ormanlık bir alan gösterilmiş. Zombilere karşı hayatta kalmanız gereken bu modda, arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunu daha önce indirmemiş olanlar için küçük bir ekleme daha yapalım. Ana oyun dışında oyun modlarını açmak için en az 8. seviyeye gelmiş olmanız gerekiyor. Bu yüzden şimdiden oyunu indirip zombi moduna hazırlık yapmak isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Damla Ersubaşı İnstagram Hesabı

Bunun yanı sıra oyun en çok istenen özelliklerden birini de bu güncellemeyle getirebilir. 15 Kasım’daki güncelleme notlarında gelecek yeni güncellemeyle beraber oyuncuların talep ettiği kumanda desteğinin getirilebileceği kaydedillmişti. Şimdilik bununla alakalı resmi bir tarih duyurusu paylaşılmasa da zombi modunun tarihinin müjdelenmesi, oyuncularda kumanda desteğinin de aynı güncellemeyle geleceği izlenimini oluşturmuş gibi görünüyor. Yeni güncellemenin iOS ve Android kullanıcıları için indirme boyutu ise ne yazık ki paylaşılan detaylar arasında yer almıyor. CoD: Mobile’ı iOS ve Android cihazlar için uygulama mağazası üzerinden indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Telefonları dizüstü bilgisayar haline getiren ürün: PhoneBook

Kaynak: LogOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz