Oppoda Yazı Tipi Değiştirme Nasıl Yapılır? - Oppo Forum
e
sv

Oppoda Yazı Tipi Değiştirme

3591 okunma — 25 Haziran 2022 20:36
Oppoda Yazı Tipi Değiştirme

Oppoda Yazı Tipi Değiştirme nasıl yapılır? Oppo rakip şirketlerde fark atmak amacıyla hem donanımlarını kaliteli olarak seçiyor hem de yazılımla ilgilenen mühendisler, kullanıcılara yüksek konforlu bir kullanım sunmak istiyor. ColorOS yazılımı yazı tipi değiştirme ve yükleme izni veriyor. Oppo şirketinin tema mağazası (Oppo App Store) da yüzlerce farklı yazı tipi veya stilini kullanıcıların hizmetine sunmuş durumda. Oppo cihaz kullanıcıları, yazı tipini kendi beğendikleri yazı tipleri ile değiştirebilirler. Bu makalede Oppo Yazı Tipi Değiştirme Nasıl Yapılır? sorusuna cevap olarak en kısa yolları sunacağız.

 

Oppoda Yazı Tipi Değiştirme

  • OPPO A16 yazı tipi değiştirme
  • Oppo yazı tipi İndir
  • Oppo yazı tipi
  • Oppo A72 yazı tipi değiştirme
  • Oppo yazı şekli değiştirme
  • OPPO yazı tipini eski haline getirme
  • Oppo A5 yazı tipi değiştirme
  • OPPO reno 4 yazı tipi değiştirme

 

Oppo Yazılım Güncellemesini Yapın

İlk olarak cihazınızın son güncellemesini de yapmanız gerekiyor. Bunun için cihazınızda ColorOS sürümünü kontrol edebilir, yeni güncellemeler var mı diye bakabilirsiniz. Oppo tema mağaza hizmetleri her ülkede aynı derecede olmayabilir. Farklı ülkeler için farklı hizmet yelpazesi vardır. Oppo cihazda yazı stilini değiştirmek için minimum 6.4 numaralı sürüme veya bir üst sürüme sahip olmanız gerekiyor. Cihazı güncellemeniz gerekiyorsa ilk olarak güncellemeyi etkinleştirin ve pil tam dolu şekilde bağlantınızı da mümkünse Wifi olarak sağlayıp en güncel sürüme geçin.

Oppoda Yazı Tipi Değiştirme

Oppoda Yazı Tipi Değiştirme

Ardından menüde ayarlar – tema mağazası yolunda ilerleyin. Me bölümüne tıklayın ve kaynaklarım kısmına dokunun. Yazı tipi sekmesi bu menüde olacak, menüyü açın. Varsayılan yazı tipi ve uygula sekmesine tıklayın. Şirketin sizden isteyeceği mağaza izinlerini verin veya kabul edin. Bu aşamadan sonra yüzlerce Oppo yazı tipi bulacaksınız. Beğendiğiniz stili seçip kabul ettikten/ indirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı yolu izleyerek, yeniden yazı stili değiştirmek isterseniz birkaç saniye içinde yukarıdaki adımları tekrar uygulayın.

İlginizi Çekebilir!  Oppo WhatsApp Üzerinden Hizmet Vereceğini Açıkladı

Eski Yazı Stiline Dönmek

Birçok yazı stilini denediniz ve beğenmediniz. Bu durumda eski yazı stilinize geri dönmek de mümkün. Bunun için menüde ayarlar – tema mağazası sekmesine tıklayın. Sonra da Me bölümüne tıklayın ve kaynaklarım kısmına dokunun. Yazı tipi sekmesi bu menüde olacak, menüyü açın. Eski stili bulup seçin ve yükleyin.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli