Oppo App Market, AppStore - Oppo Forum
e
sv

Oppo App Market, AppStore

9714 okunma — 02 Eylül 2021 21:19
Oppo App Market, Oppo AppStore

Oppo App Market, AppStore; Günümüzde teknolojinin gelişmesinden sonra birçok yenilik ve birçok ürünün gelişmesi meydana gelmiştir. Bunların başında ise cep telefonları yer almaktadır. Oppo markası ise son dönemlerde hem ülkemizde hem de dünya çapında çok hızlı bir büyüme kayıt ederek kendisini en büyük cep telefonu üretici markaları arasına yazdırmıştır. Tasarım konusunda çok iyi olan marka büyük satış rakamlarına tasarımı ve cihazların hızlı çalışmaları ile ulaşmış bulunmaktadır.

Oppo App Market Nedir?

Oppo App Market günümüzde birçok uygulama mağazası bulunmasına rağmen bunlara kafa tutan ve Google Play Store, App Store gibi bir uygulama mağazasıdır. Oppo markasının kendi telefonlarında çoğunluk ile diğer markalar gibi kendi yazılım ve kendi uygulamalarını kullandıklarını görüyoruz. Bu markanın başka firma veya markalara bağlılığını azaltarak kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için gerçekten de çok büyük bir adımdır.

Oppo App Market aracılığı ile diğer birçok uygulama mağazasında ki bulunan oyun ve uygulamaları kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz. Şu anda çoğu kişi bu oppo uygulama mağazasını bilmese veya kullanmasa da bunun kişiler için büyük bir dezavantajı vardır. Bunun nedeni ise her uygulama mağazası ara sıra kendi içinde kampanyalar veya indirimler düzenler bir kişi başka uygulama mağazasından bir ürünü yüksek fiyata alması yerine birçok uygulama mağazası kullanarak daha fazla indirimdeki ürünlere ulaşabilmektedir.

Oppo AppStore

Oppo AppStore

Böylelikle de paradan tasarruf yapmış olur bu günümüzde Türkiye de alım gücünü düşündüğümüzde çok önemli bir konudur. Oppo markasının bizlere böyle bir uygulama mağazası sunması bizim için birçok yönden faydalıdır. Günümüzde birçok markadan kendi uygulamalarını kendi yazılımlarını yapacaklarını duysak da bu çoğunlukla sadece sözde kalmaktadır. Bunu söyleyerek kendi yazılım ve uygulamalarını da geliştiren birkaç üretici var aslında.

İlginizi Çekebilir!  OPPO A55 5G Özellikleri ve Satış Fiyatı

Oppo bu markaların kendi uygulamaları ve yazılımları ile dışarıya olan bağımlılığını kestiğini ve kendi sorunlarının üstünden kendilerinin geldiklerini gördüğü için ise kendi uygulamalarını geliştirmeye ve bunları piyasaya sürmeye başlamıştır.

Oppo App Market Güvenilir Mi?

Günümüzde aslında birçok kişi tarafından dijital dünyanın en önemli sorunu bir şeyin güvenilir veya güvenilmez olup olmadığıdır. Oppo büyük bir firma olması ve birçok kurum tarafından denetlenmesi ile yaptığı uygulamalarda her zaman güvenilir olması zorunludur. Bunun için de Oppo App Market tamamen güvenilirdir.

Birçok kişi her zaman sadece birkaç uygulama vs. kullanarak diğer uygulamaların kampanyalarını kaçırabilmektedir. Bunun için bizler sadece dünya genelinde çok bilinen uygulama mağazalarını değil diğer tüm mağazaları kullanmalı ve bu mağazaların bizlere sunduğu fırsatlardan, kampanyalardan ya da indirimlerden yararlanmalıyız.

Oppo App Market günümüzde en çok kullanılan Google Play Store ve App Store uygulama mağazalarından aslında çok da farklı bir uygulama mağazası değildir. Aynı işlemleri yapabileceğiniz ve sizlere sadece bu işlemlere kalmayıp daha fazla fırsat verebilecek bir uygulamadır. Uygulamanın arayüzü ise çok sadece ve akıcıdır.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli