Oppo Watch Modelleri 2022 - Oppo Akıllı Saat 2022 Oppo Forum
e
sv

Oppo Watch Modelleri 2022

688 okunma — 21 Ocak 2022 22:31
Oppo Watch Modelleri 2022

Oppo Watch Modelleri 2022; Oppo markası Android telefonlarda olduğu kadar giyilebilir teknolojilerinde de oldukça iddialı bir yol izliyor. Bu yazımızda Oppo Watch Modelleri 2022 hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Oppo Watch 

Oppo Watch

Oppo Watch

Oppo markasının kavisli ve bir o kadar da büyük ekranı ile  dikkat çeken giyilebilir teknolojisi olan akıllı saati Oppo Watch serisini ele alıyoruz. ColorOS Watch ile çalışan Oppo Watch Serisi oldukça şık bir tasarıma sahip bir ürün.

Oppo Watch Tasarımları

Oppo Watch geneline baktığımızda kasanın Alüminyum alaşımlı bir gövdeye sahip olduğunu görüyoruz. Oppo Watch Modelleri 2022’ de AMOLED ekranının yanında akıllı telefonlarda görülen   ekran tasarımının akıllı saatlerinde de  olduğunu görüyoruz.

Oppo Watch

Oppo Watch

Oppo Watch Modelleri 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta satışa sunulmaktadır.

Oppo Akıllı Saat 2022 Renkleri

Ürünlerin siyah, pembe altın ve gümüş renk seçenekleri sunulmaktadır.

Oppo Watch Modelleri kutu açılışı yapıldığında rengine uygun kayış seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadır . Kutu açılışı sonrası çıkan kayışlar oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır. Hem günlük aktivitelerinizi yaparken hem de günlük kullanımlarınızda şıklığı tamamlayacak olan bu  kayışlar kolaylıkla da değiştirilmektedir.

İlginizi Çekebilir!  OPPO A55 5G Özellikleri ve Satış Fiyatı

Oppo Watch Modelleri her  akıllı saatte olduğu gibi  en önemli olan sağlık aktiviteleri ve de  sağlık takiplerinin yapılması için oldukça iddialı bir ürün. Oppo Watch Modelleri , günümüzde piyasada olan birçok akıllı saat gibi 24 saat kullanıcının kalp atış hızını takip etmektedir.

Ayrıca bunun yanında da birçok hareketi  takip etmek suretiyle hareket süresini ve  kalori kaybını kaydetmektedir.

Oppo Watch Modelleri diğer markalar gibi uyku anında uyku takibini gerçekleştirerek uyku performansınızı hakkında da detayları vermektedir.

Bunun yanında da ayrıca Oppo Watch Modelleri uyanma  hatırlatıcı özelliği de bulunarak alarm vazifesini yerine getirerek istenilen anda  kullanıcıların uyanmasını kolaylaştırıyor.

Oppo Watch Modelleri Kullanıcı Yorumları  2022

“Klasik saatlerden akıllı saatlere geçerken Oppo markasını kullanmaya karar verdim. Ürün Watch serisinden oldukça güzel. Kolumdan çok şık. “

“Watch serisini aldım. Memnunum en azından tasarım ve fiyatı gayet makul”

“Oppo’dan akıllı saat aldım. Adımlarımı çok doğru sayıyor. Ayrıca nefes kontrollerimi de yapıyor. “

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli