Oppo Numara Gizleme

0
353
Oppo Numara Gizleme
Oppo Numara Gizleme

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

İş yaşamında ya da özel hayat da akıllı cihazlar ile yapılacak görüşmeler sırasında cep telefonu numarasının gizli kalması gerekir. Numara gizleme işlem kişisel sebepler ya da güvenlik sebebiyle yapılabilir. Bu yazıda oppo numara gizleme ve oppo a5 numara gizleme işlemi hakkında bilgi verilmiştir.

Oppo Tema Ara...

Oppo A5 Numara Gizleme

Oppo numara gizleme işlemi kişisel sebepler ya da güvenlik sebebiyle yapılabilir. Ancak oppo markalı telefonda da bulunan gizli numaradaki birbirini aramak isterseniz, Oppo A5 model akıllı cihazdan da numarayı gizlemelisiniz. Bu çözüm günlük yaşamda ya da iş yaşamında oldukça faydalıdır. Oppo markalı telefondan numara gizleme işlem yapılırsa numarayı tanımadan herhangi bir numarayı arama izni verilir.

Böylelikle telefon numarası gizli tutularak Oppo A5 akıllı cihazlar ile arama yapmak mümkün olacaktır. Numara gizleme işlemi yapılırken 3 farklı yöntem kullanılabilir. Bu yöntemler aşağıda sıralanmıştır.

Bu yöntemler;

  • Birinci yöntem; cep telefonu numarasını Oppo A5 model akıllı cihazın ayarları ile gizlemektir.

Oppo A5 model akıllı cihazlar üzerinden cep telefonu numarasını gizleme işlemi operatöre bildirilmelidir. Akıllı cihazda bulanan aramalar bölümünden # otuz bir # yazılarak arama yapılacak numara girilir. Bu işlem tamamlandığında numara gizleme işlemi gerçekleşir. Bu işlemler aynı zamanda A9 numara gizleme, A72 numara gizleme, A74 numara gizleme sorularının da cevabıdır.

  • İkinci yöntem Oppo markalı cihazların sunduğu numara gizlemedir.
İlginizi Çekebilir!  Oppo Hard Reset Nasıl Yapılır?

Oppo markalı akıllı telefonda bulunan ayarlar menüsünden cep telefonu numarası gizleme işlemi yapılabilir.

  • Üçüncü yöntem Oppo markalı akıllı cihazlarda bulunan maskeli arama yöntemidir.

Oppo markalı akıllı cihazda sunulan cep telefonu numarasına gizleme işlemini her arama için seçmektir. Oppo markalı akıllı cihazlar ile cep telefonu numarası yalnızca belirli kişiler için gizleme seçeneği de kullanılabilir. Cep telefonu numarası gizlemek için akıllı cihazlar için sunulan bir diğer seçenek cep telefonu numarasına gizleyecek bir uygulama indirmektir. Bu uygulama Google App Store aracıyla indirilebilir ve akıllı cihazlarda kullanılabilir.

Oppo Numara Gizleme Nasıl Yapılır?

Oppo Numara Gizleme
Oppo Numara Gizleme

Kişisel sebepler ya da güvenlik sebebiyle cep telefonu numarası gizlenebilir. Oppo model akıllı cihazlar üzerinden cep telefonu numarasını gizleme işlemi operatöre bildirilmesi ile gerçekleşir. Akıllı cihazda bulanan aramalar bölümünden # otuz bir # ve arama yapılacak numara yazılarak gizleme işlemi tamamlanmış olur. Bu işlem ücretsiz olarak sunulmaktadır.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz