Oppo Uyumlu Akıllı Saatler Hangileridir? - Oppo Forum
e
sv

Oppo Uyumlu Akıllı Saatler Hangileridir?

758 okunma — 29 Nisan 2021 08:50
Oppo Uyumlu Akıllı Saatler Hangileridir? OppoTr.Com

Oppo Uyumlu Akıllı Saatler Hangileridir? Oppo, akıllı cihazlarının yanı sıra aksesuarlarından Oppo Watch cihazını da piyasaya sunmaktadır. Estetik olarak daha kavisli ve şık bir görünüme sahiptir.

Oppo Uyumlu Akıllı Saatler Hangileridir?

Qualcomm Snapdragon Wear işletim sistemine sahip olan Oppo Watch ‘un piyasada 2 farklı boyutu ve 4 farklı rengi bulunmaktadır. Bu renkler, siyah, gümüş, rose ve rosegold ‘ur. Android bir sisteme uyumlu olduğu için, yine android ile uyumlu herhangi bir saatinizi Oppo cihazın ile kullanabilirsiniz.  Bunun yanında boyut olarak 41 mm ve 46 mm seçenekleri mevcuttur. Şık bir yapısı olmasından dolayı, 41 ve 46 mm kasa boyutları watch hâkimiyetiniz için oldukça yeterlidir.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Akıllı Saat Şarj Süresi 5 Dkk!

Boyut Farklılıkları, Saatin Özelliklerine Yansıyor Mu?

Oppo Watch’ınızın 46 mm olması veya 41 mm olmasıyla, aralarında birkaç özellikle ayrılmaktadır. 46 mm olan Oppo Watch ve 41 mm olan Oppo Watch ‘ın ikisi de 6000 seri alüminyum alaşımlı çerçeveye sahiptir. Bu her iki modele estetik görünümünün yanında sağlamlık açısından güven vermektedir.

Oppo Watch 46 mm, ağırlığı 40 gr ‘dır. Bu da şıklığı hissettirip, ağırlık yaratmamasına neden olmaktadır. Her iki modelde de hoparlör özelliği bulunmaktadır. Telefon görüşmeleri ve müzik dinleyebilme özelliği ile teknolojiyi en üst segmentte hissetmenizi sağlamaktadır.

Diğer saatlere göre, Oppo Watch’ı takıp çıkartması, ekrana bağlı olan kordon bölümünden sağlanmaktadır. Daha önce görülmeyen Oppo’ya özgü bu özellik kısa sürede benimsenmektedir.

Oppo Watch 41 mm ve 46 mm arasındaki bir diğer ayrım, basınç ağırlığı olarak 3 atmosfer ve 5 atmosfer dayanıklılığı olmasıdır. Suya dayanıklılığı nedeniyle yüzerken rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Oppo Uyumlu Akıllı Saatler Hangileridir? OppoTr.Com

Oppo Uyumlu Akıllı Saatler Hangileridir? OppoTr.Com

AMOLED ekrana sahip olması nedeniyle, her renginde şıklığı ve estetiği yakalamak mümkündür. Oppo Watch 46 mm, Schott Glass niteliğine sahip özel bir cam ile kaplıdır.

Oppo Watch 46 mm ‘de Wİ-Fİ desteği bulunmaktadır. Bu bağlantıyı, telefonunuzla eşleştirdikten sonra, sağlayabilirsiniz.

Oppo Watch Pil Ve Performans Ömrü Nedir?

Oppo Watch ‘ın her iki modelinde de pil ömrü 36 saate kadar dayanmaktadır. Bu durum genellikle akıllı saatiniz güç modundayken geçerlidir. Aktif kullanımda ise bu süre, yine oldukça uzun bir süre olan 20 saate kadar çıkmaktadır. Ayrıca Oppo Watch’ınızın şarjının belirli bir noktaya inmesiyle, akıllı cihazınız, kendisini otomatik olarak güç moduna almaktadır.

Bu özelliklerinin yanı sıra birçok egzersiz özelliği olması, tüm etkin sürelerinizi doğru bir şekilde kaydetmenizi sağlamaktadır. Adım saymakta ve kalp ritim hızınıza göre kalori hesaplamakta aynı zamanda uyku durumunuzu izlerken, nefes egzersizlerinizi de takip etmektedir.

Daha fazla bilgi ve kullanıcı kitlesine ulaşmak için Facebook Grubumuza bekleriz! https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli