Oppo Konferans Nasıl Yapılır? - Oppo Forum
e
sv

Oppo Konferans Nasıl Yapılır?

1520 okunma — 25 Haziran 2022 01:12
Oppo Konferans Nasıl Yapılır?

Birçok kişi internette Oppo konferans görüşme nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyor.  Yapılan diğer aramalar ise şöyle;

 

  • Konferans ayarları nasıl Açılır
  • Telefonda konferans nasıl yapılır
  • Oppo konferans nasıl yapılır
  • Oppo konferans görüşmesi yapamıyorum
  • Turkcell konferans açma

Oppo Konferans Nasıl Yapılır?

Bu aramalar, konferans görüşme yapamayan veya hata alan kullanıcıların aramalarıdır. Bu makalede Oppo marka telefonlar için, konferans görüşme nasıl ayarlanır konusunu açıklayacağız. Cihazınız Oppo marka ise ve konferans görüşme yapamıyorsanız; ilk önce telefonda ayarlar menüsüne gidin ardından da SIM kart ayarlarına giderek açık olan 4.5G modunu kapatın. Yoksa konferans görüşme yapamayabilirsiniz.

Özellikle Reno 2Z modellerde çok kolay bir şekilde konferans görüşme yapabilirsiniz. Kullanıcılar bu kolay ayarı bilmediklerinde, yetkili servisi arıyorlar ya da SIM kart hizmetini nereden almışlarsa orasıyla iletişime geçiyorlar. Ancak telefonda konferans nasıl yapılır konusunu bir türlü çözemiyorlar. 4.5G kapatıldığında konferans görüşme yapabileceksiniz.

 

Konferans Görüşme Yöntemi

Oppo marka telefonunuzda menüden arama ekranına gelin. Şimdi normal bir görüşme yapar gibi ilk kişiyi arayın. Görüşmeniz başladığında ekrandaki ekle sekmesini tıklayın. Böylece bu konuşmaya rehberinizden kimi dahil etmek istiyorsanız edebileceksiniz.  Konferansa dahil edeceğiniz kişinin rehberinizde kayıtlı olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Ekran Yansıtma Nasıl Yapılır?

 

 Konferans Görüşme için Gerekli Olanlar

Bir konferans görüşme yapacaksanız 3G 4G veya 5G modunun aranan tüm telefonlarda açık olması gerekir. Wifi modunu da açık tutmayı unutmayın. Karşıdaki telefon 3G destekliyorsa ve sizin cihaz 4.5G destekli ise sorunlar çıkacaktır. Tüm cihazlar aynı anda hem internete bağlı ise ve hepsi 4.5G destekliyorsa bu durumda daha hızlı bir konferans görüşme yapabileceksiniz. Aynı şekilde tüm cihazlar 3G destekliyor veya bir kısmı 3G bir kısmı 4G destekliyorsa, konferans görüşme yapabilmek için ya hepsi 3G olmalı ya da Android programlara mesela Telegram ya da Whatsapp gibi görüntülü konferans görüşme yapabileceğiniz platformlara yönelebilirsiniz.

Günümüzde Bütün Operatörler Konferans Görüşmeyi Destekliyor

Oppo Konferans Nasıl Yapılır?

Oppo Konferans Nasıl Yapılır?

İster görüntülü çoklu arama yapmak isteyin ister sadece sesli çoklu arama veya konferans görüşme yapmak isteyin, ülkemizdeki tüm operatörlerin yeni SIM kartları bu hizmeti destekliyor. Siz bu görüşmeyi yapamıyorsanız sorun, SIM kartınızda veya cihazın yazılımında değil, 4.5G ayarındadır.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli