Oppo Fabrika Ayarlarına Döndürme - Telefon Sıfırlama | Oppo Forum
e
sv

Oppo Fabrika Ayarlarına Döndürme

6611 okunma — 18 Şubat 2021 16:36
Oppo Fabrika Ayarlarına Döndürme Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

Oppo telefon sıfırlama, Oppo fabrika ayarlarına döndürme nasıl yapılır konusu Oppo telefon kullanıcılarının en sık çözüm aradığı bir sorudur. Android yazılımlar, kullanıcıların basitçe kullanabileceği şekilde dizayn edilir. Telefonu fabrika ayarlarına döndürme işlemi de diğer işlemler kadar basittir. Hemen Oppo marka telefonunuzdaki ayarlar sekmesine tıklayın. Ardından ek ayarlar sekmesine tıklayın.

Ek ayarlar menüsü geniş seçenekleri olan bir menüdür. Bu sayfada < yedekle ve sıfırla>> sekmesini görebilirsiniz. Bu sekmeye tıkladığınızda, < fabrika verilerine sıfırla>> seçeneğini önünüze gelecektir.

Telefonu ilk aldığınız güne geri götürecek olan bu işleme başlamadan önce, SD kartınız varsa çıkarın. Pilinizin en az yarı yarıya dolu olduğundan emin olun. İsterseniz fabrika ayarlarına sıfırlama yapmadan, yukarıda yer alan “yedekle ve geri yükle “ seçeneğini de seçebilirsiniz.

Oppo Fabrika Ayarlarına Döndürme

Yönergeleri takip ederek, telefonu fabrika ayarlarına aldığınızda tüm verileriniz, ilk günkü gibi olacaktır. Oppo hard reset ya da Oppo sıfırlama yapmak isterseniz, telefonu tamamen kapatmanız gerekiyor. Telefon tam kapalı iken, ses kısma tuşuna basın, aynı anda ON/OFF tuşuna basılı tutun.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Reno 7 Pro 5G Vs OnePlus 9RT: Hangisi Daha İyi Ve Neden?

"<yoastmark

Bir ekran açılacak ve bu ekranın altında recovery mod yazısı gelecektir. Açılan menüden dili İngilizce seçerek, Wipe Data sekmesine tıklayın. Gelen uyarılara OK dedikten sonra, Reboot sekmesine tıklayın. Şimdi telefon kendi kendini resetleyecek ve sıfırlayacaktır.

Bilgisayara USB Bellek format atmak için makalemize göz atabilirsiniz. https://www.oppotr.com/usb-bellek-ile-windows-10-yukleme/

Oppo A5S telefon modelini kullanıyorsanız, Oppo hard reset bu şekilde atılmaktadır.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli