Oppo Hangi Ülkenin Firması? - Oppo Forum
e
sv

Oppo Hangi Ülkenin Firması?

690 okunma — 19 Şubat 2022 10:35
Oppo Hangi Ülkenin Firması?

Oppo Hangi Ülkenin Firması? Yeni nesil işlemcisi ve gelişmiş kamera özellikleri ile dikkat çeken Oppo akıllı telefonlar, fiyat performans ile kullanıcılarına tatmin edici deneyim yaşatır. Geniş depolama, hızlı, akıcı, batarya gücü, geniş ekran, dikkat çekici renkler, şık ve modern tasarımı ile oppo akıllı telefonlar üretmeyi sürdürüyor. Ekran içi parmak izi okuyucusu, yüz tanıma sistemleri ile güvenli ve kaliteli bir kullanım imkanı sunuyor.

Oppo Hangi Ülkenin Firması?

Oppo nerede üretiliyor sorusunun yanıtı kullanıcılar tarafından sıklıkla aratılır. Oppo markası 2011 yılı içerinde Çinin Gungdong şehrinde tescil edildi ve 2004 yılı içerinde ilk akıllı telefon piyasaya sürüldü.

Oppo hangi markanın yan ürünü sorusunun yanıtı aşağıda verilmiştir. 2006 yılı içerisinde Oppo Real’in alt markasını tasarlandı ve piyasa sürüldü. 2009 yılında Oppo ikinci alt markası olan Oppo Ulike markasının ilk ürününü şirketin ilk kapaklı telefon modeli olan A520 adıyla piyasaya sürülmüştür. Zaman içerisinde Oppo markası 40’tan fazla ülke ve bölgeye yayıldı ve yayılmaya devam ediyor.

Oppo Markasının Kuruluşu

Oppo tüketici elektroniği endüstrisi alanında üretim yapan bir firma olarak piyasa sürüldü. Tam adı Guangdong Oppo Mobile Telecommunications Corp Ltd. şirketidir. 2004 yılında OPPO markası Çin’de resmi olarak kurulmuştur. 2005 yılı içerinde OPPO ilk MP3 çaları piyasaya sürdü. 2006 yılında Oppo ilk MP4 oynatıcısı piyasaya sürürdü.

İlginizi Çekebilir!  OPPO Find X5 Pro Dimensity Edition'ın Teknik Özellikleri Belli Oldu!

Oppo Türkiye Distribütörü Hangi Şirkettir?

Oppo Türkiye distribütörü kim?  sorusunun yanıtı İndeks bilişim teknolojileri şirketi olacaktır.

Türkiye de faaliyet gösteren lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, ürünlerini 35’ten fazla pazara sunan Çinli akıllı telefon markası olan OPPO ile iş birliği gerçekleştirdi. İndeks Bilgisayar şirketi bu iş birliği sonucunda OPPO markasının Türkiye distribütörü oldu.

Bu iş birliği ile OPPO markasının ürünleri elektronik mağazaları zincirlerine sahip olan İndeks Bilgisayar tarafından gerçekleşti.

Oppo Hangi Ülkenin Firması?

Oppo Hangi Ülkenin Firması?

2004 yılında kurulan Oppo markası dünya çapında 40 binden fazla çalışanı ile birlikte müşterilerine hizmet sunmayı sürdürüyor. Yapılan anket çalışmalarında Çin pazarında lider olan akıllı telefon markası OPPO, ürünlerinin 40 farklı pazar ve ülkede hizmet vermeye devam ediyor.

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli