Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık Özellikleri ve Fiyatı - Oppo Forum
e
sv

Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık Özellikleri ve Fiyatı

484 okunma — 18 Şubat 2022 22:39
Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık Özellikleri ve Fiyatı; Kusursuz bağlantı, hız ve dayanıklılık tek çatı altında bir arada toplanıp kullanıcıya sunulmuş. Sesi her iki kulağa da kesintisiz bir iletim sağlar. Bluetooth 5.0 teknolojisinin yardımıyla telefon tablet ya da bilgisayarla kolayca iletişim kurarak gelişmiş ses performansı sağlar.

Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık Özellikleri ve Fiyatı

Özel olarak hazırlanmış olan OPPO Enco W31 kablosuz Bluetooth kulaklıklar, özgürlüğü ve kesintisiz müzik ve video keyfini sorunsuz bir şekilde yaşamanıza izin veriyor. Ergonomik kulak pedleri ile kulakta rahatsızlık hissini en aza indirmek hazırlanmıştır.

İlginizi Çekebilir: Oppo Bluetooth Kulaklık Modelleri

Oppo Enco W31 Özellikleri

Oppo Enco W31 özellikleri her türlü kulak yapısına uygun olması ile tercih edilebilirliği artırıyor.  Hızlı ve pratik bir biçimde şarj olan kulaklık uzun süre kesintisiz video ve müzik keyfini sürdürüyor. Güzel ve zarif görünüşüyle uzun giden şarjı ve tasarımı ile göz dolduruyor.

Oppo Enco W31 Fiyatı

Ortalama bir fiyat olmasına rağmen üst düzey bir ses kalitesi ile kullanıcıların beklentilerinin üzerinde bir performans sergiliyor. Ortalama 765-873 TL fiyat aralığında satılmaktadır. Oppo Enco W31 Teknosa teknoloji mağazası fiyatı 600-650 TL aralığında satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Kara Liste Nerede?

Oppo Enco W31 Kullanıcı Yorumları

Oppo Enco W31 eşleştirme kullanıcı yorumları aşağıda belirtilmiştir.

Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık Özellikleri ve Fiyatı

Banu hanım diyor ki:  Bu fiyata güzel özellikler sunuyor. Kulaktan çıkarınca müzik duruyor. Görüşme kalitesi diğer kulaklıklara nazaran daha iyi durumdadır. Tavsiye ederim.

İnci hanım diyor ki:  Yürüyüş yaparken kullanıyorum. Ses kalitesi güzel, şarjı çabuk bitmiyor. Rahatlık ile alabilirsiniz.

Osman bey diyor ki; Ürünün ses ve mikrofon kalitesi çok başarılı olduğu için kesinlikle tavsiye ederim.

Aslı hanım diyor ki; Ürün telefon görüşmeleri ve müzik dinlemek için gayet ideal. Kulağı çok beğendim. Herkese tavsiye ederim.

Ramazan bey diyor ki; İlk başlarda ses kalite konusunda ürünün iki modu da baslı geldi. Daha sonra alıştım. Normal müziksiz taktığında da sesleri en aza indiriyor.

Ecmel hanım diyor ki; Mikrofon kalitesi çok iyi durumda. Dışarıda sesli ortamda görüşme yaparken üst düzey bir performans gösterdi. Yaklaşık 1 metreden yere düştü. Çizilme ya da ses bozulması olmadı.

İlginizi Çekebilir!  Oppo K10 Pro Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli