Oppo gösteri yaptı! 20 dakikada tam şarj artık mümkün! - Oppo Forum
e
sv

Oppo gösteri yaptı! 20 dakikada tam şarj artık mümkün!

732 okunma — 25 Temmuz 2020 04:38

Akıllı telefon pazarının dinamik isimlerinden biri olan Oppo bugün özel bir aktiflik düzenledi. Çinli üretici düzenlediği aktiflikte yeni süratli şarj teknolojisini tanıttı.

Teknoloji dünyasını az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere Oppo süratli şarj tarafında tepede yer alan isimlerden biri. Görünen o ki Çinli üretici doruktaki yerini bir müddet daha kimselere bırakmayacak.

Oppo gösteri yaptı! 20 dakikada tam şarj artık mümkün!

Oppo‘nun yeni tanıttığı süratli şarj teknolojisi tam 125W‘lık güç dayanağı sunacak. Bu sayede artık telefonların sıfırdan, tam şarja ulaşması sırf 20 dakika sürecek.

Telefonu şarja taktığınız andan itibaren bataryanız süratli bir biçimde dolmaya başlayacak ve yalnızca 5 dakika sonra şarj düzeyiniz yüzde 41 düzeyine ulaşacak.

Elbette bu telaffuzlar 4000 mAh kapasitesine sahip bataryayla gelen Oppo modelleri için geçerli olacak.

Bunun haricinde yeni duyurulan AirVooc sayesinde de kablosuz şarj tarafında kıymetli bir adım atıldı. Oppo‘nun yeni kablosuz şarj teknolojisi ile 4000 mAh‘lık bataryaya sahip bir telefonu 30 dakikada şarj etmek mümkün olacak.

İlginizi Çekebilir!  Cf ne demek instagram? Sosyal MedyadaKullanım Alanları

Bu ortada şunu da taban not olarak hatırlatmak gerekiyor. Xiaomi ve Huawei üzere öteki Çinli üreticilerin de süratli şarj tarafında kıymetli çalışmaları bulunuyor. Örneğin Xiaomi de önümüzdeki ay 100W süratli şarj teknolojisini tanıtacak.

Muhtemelen önümüzdeki periyotta farklı firmalar da yeni süratli şarj teknolojileriyle karşımıza çıkacaktır. Apple da hala 20W destekleyen telefonlar üretsin.

Kripto para ile günde 5.000 dolar kazanıyorum

DuyuruOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli