Oppo Enco X İncelemesi - Oppo Forum
e
sv

Oppo Enco X İncelemesi

546 okunma — 02 Şubat 2022 12:28
Oppo Enco X İncelemesi

Oppo Enco X İncelemesi; Ülkemizde üretime devam eden ve piyasaya sürdüğü her ürünle dikkat çeken Oppo markası , kablosuz kulaklık modeli olan Oppo Enco X’i  piyasaya sundu. Giyilebilir teknoloji arasında yer alan Bluetooth kulaklık almayı planlayanlar ise Oppo Enco X hakkında bilgileri elde etmeye çalışıyor. Bu içeriğimizde hem tasarımıyla hem de özellikleri ile oldukça dikkat çeken Oppo Enco X hakkında tüm detayları sizler için derledik.

Oppo Enco X İncelemesi

Oppo Enco X Modeli , gerçek anlamda kablosuz stereo özelliğine sahip olan bir  Bluetooth kulaklık modelidir. Oppo Enco X kutu modeli açılışına baktığımızda ; şarj kutusunun olduğunu  şarj kulaklık uçlarını da bulunduğunu görmekteyiz.

İlginizi Çekebilir: Oppo Enco Air İncelemesi

Kutu açılışı içeriğine baktığımızda oldukça titizlikle hazırlandığını görüyoruz. Oppo Enco X Modeli , hem pasif hem de aktif açıdan gürültüyü engelleyebilme özelliği taşıyor . Kuklaların model sayesinde ses izolasyonu sağlanarak gürültünün ses performansını etkilemesinin önüne geçilmektedir.

Bluetooth kulaklığın yapısına bakıldığında kişiden kişiye farklılık gösterebileceğini unutmamak gerekir. Ayrıca Oppo Enco X kulaklık modelinin kutu içeriğinde yedek kulaklık uçları da yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Yetkili Servis Numaraları

Oppo Enco X Renk Seçeneği konusuna değinmek gerekirse hem siyah hem de beyaz olarak renk seçenekleri bulunmaktadır. Kullanıcılar tarafından, oldukça şık bir tasarım olarak karşılanan bu kulaklıklar 4.8 gram ağırlığındadır. Ayrıca kulaklıkların ikisinin de üzerinde üç farklı mikrofon yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir: Oppo Enco W51 İncelemesi

Oppo Enco X Şarjı Nasıl? 

Cihazın şarj kutusunun yanında ayrıca  25 saatlik  bir batarya ömrüne sahip olmasına destek olan şarj etme yatağı bulunmaktadır. Kulaklıkları kullanıma açtıktan sonra 5.5 saat  müzik dinlemek ve  de 3.5 saat  telefon görüşmesi yapmak mümkündür.

Oppo Enco X kulaklık modeline özellik detayları açısından baktığımızda , Hi-Fi desteğinin sağlandığını ve d e“DBEE 3.0” isimli ses teknolojisiyle donatıldığı görülmektedir.

İlginizi Çekebilir: Oppo Kulaklık Modelleri

Oppo Enco X Kulaklık Fiyatı

Oppo Enco X İncelemesi

Oppo Enco X İncelemesi

Oppo Enco X almayı düşünen bir çok kişi, cihazın özellikleri kadar fiyatını da merak etmektedir. Oppo Enco X Kulaklık Fiyatı 1499 TL  etiketten satışa sunulmaktadır. Cihazın fiyat koşulları renk seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla fiyat 1499 TL ve üzerinden işlem görmektedir.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Siyah Ekran Hatası ve Çözümleri

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli