Oppo Enco W51 İncelemesi - Kablosuz Kulaklık | Oppo Forum
e
sv

Oppo Enco W51 İncelemesi

473 okunma — 27 Ocak 2022 12:48
Oppo Enco W51 İncelemesi - Oppo Kablosuz Kulaklık

Oppo Enco W51 İncelemesi; Kablosuz kulaklık almayı planlayanlar için tercih edilecek bir ürün olan Oppo Enco W51 modelinin özellikleri hakkında merak edilen birçok nokta var. Bizde bu yazımızda Oppo Enco W51 hakkında tüm detayları derledik. İşte detaylar…

Oppo markasının ülkemiz genelinde satışa çıkartmış olduğu diğer bir kablosuz kulaklık modeli Enco W51 modeli farklı bir kutu tasarımıyla piyasaya sunuldu.

Oppo Enco W51 Kutu Açılımı 

Oppo Enco W51

Oppo Enco W51

Oppo Enco W51 kablosuz kulaklığa bakıldığında kutusuyla beraber 55 gram bir ağırlığa sahip. Oppo Enco W51 kulaklık modeli kutusunun üzerinde “OPPO” logosu bulunmaktadır. Kutunun kapağının arkasında kalan kısımda, kulaklığın şarj olması için gerekli olan sağlayan bir Type-C girişi  bulunmaktadır.

Cihazın kutusu  açıldığında, kulaklar  direkt olarak karşımıza çıkıyor.

Oppo Enco W51  kablosuz kulaklığının şarj dolum performansına baktığımızda şarjlı olarak genel kullanımında yaklaşık 4 saat, kutusuyla birlikte kullanılması halinde ise 24 saat kullanım  imkanı tanımaktadır .

Oppo Enco W51 Kablosuz Kulaklık

Oppo markası bu modeliyle birlikte, yeni model Enco W51 kulaklığının aynı zamanda şarj olma süresinin oldukça hızlı olması konusuna da dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir!  Oppo F9 Pro Telefon Özellikleri

Qi kablosuz şarj desteğine de sahip olan cihazın, bu şekilde şarj olması ise daha uzun sürüyor. Cihaz Qi kablosuz şarj özelliği sayesinde ürün  2.5 saat içerisinde bataryasını doldurma sağlamaktadır. Oppo Enco W51 kablosuz kulaklık özelliği sayesinde de ayrıca ters şarj olma özelliğine de sahip olan akıllı telefonlar ile de şarj yapılabiliyor .

Oppo Enco W51 İncelemesi - Oppo Kablosuz Kulaklık

Oppo Enco W51 İncelemesi – Oppo Kablosuz Kulaklık

Oppo Enco W51 kablosuz kulaklık modelinin Bluetooth teknolojisine baktığımızda 5.0 teknolojisini kullanmaktadır. Oppo markasına ait bir ürün olmasına karşın IP54 sertifikasına sahip olması özelliği sayesinde birçok cihaza bağlantı da uyum sağlıyor. Bu durumda spor yapmayı sevenleri de memnun etmeyi başarıyor.  IP54 sertifikasına sahip olan bu cihazın su temasına karşı dayanıklı olduğu da anlaşılmaktadır. Oppo markasının bu modeline baktığımızda ; aktif gürültü engelleme özelliğinin bulunduğunu da görüyoruz.

Oppo Enco W51 Kaç Lira? 

IP54 Sertifikasına sahip olan bu ürünün fiyatını inceleyecek olursak cihaz şu anda taban fiyat olarak 819,00 TL’den işlem görmektedir. Ancak cihaz renk seçeneklerine göre farklı fiyatlar ile de satışa sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Reno 5K İncelemesi

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli