Oppo Reno 3 Pro Telefon Özellikleri ve Fiyatı - Oppo Forum
e
sv

Oppo Reno 3 Pro Telefon Özellikleri ve Fiyatı

554 okunma — 26 Ocak 2022 15:33
Oppo Reno 3 Pro Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Reno 3 Pro Telefon Özellikleri ve Fiyatı; 2020 yılından beri  farklı modellerini de gördüğümüz Oppo Reno 3 serisi,  ülkemizde de satışa sunulmuştur. Oppo Reno 3 serisi serisine göz attığımızda Reno Pro 3 karşımıza çıkmaktadır. İşte Oppo Reno 3 Pro hakkında tüm detaylar…

Orta segmentte yer alan bu telefon modeline baktığımızda ise; cihazın oldukça üstün özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Oppo Reno 3 Pro tasarımı ile  malzeme kalitesine  göz attığımızda da oldukça dikkat çekici bir ürün olduğu görülmektedir.

Oppo Reno 3  Pro Telefon Özellikleri

Oppo Reno 3 Pro

Oppo Reno 3 Pro

Oppo Reno 3 Pro Android modelinin tasarımını ele alacak olursak ; plastik ve cam birleşimi bir kasa olarak üretildiğini görüyoruz . Ön ve arka kısımlarında ise Corning Gorilla Glass 5 camla kaplanmış.

İlginizi Çekebilir! Oppo Reno 8 Pro İncelemesi

Cihazın ekran yanlarına  doğru kavisli bir yapıya sahip. Böylelikle de cihazın ön ve arka tarafın simetrik özelliği sayesinde de elde tutuş daha kolay. Oppo Reno 3 Pro 175 gramlık bir ağırlığa sahip.

Oppo Reno 3 Pro Telefonu Donanım ve Performans Özellikleri 

Oppo Reno 3 Pro cihazı 6.5 inçlik bir ekran sahip. Ayrıca cihazın ekranı 1080 x 2400 piksel  özelliği bulunuyor. İşlemcisi ise Qualcomm Snapdragon 765G ‘dir. Bu işlemci sekiz çekirdekli işlemciden oluşmaktadır.

Oppo Reno 3 Pro Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Reno 3 Pro Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Reno 3 Pro kamera özellikleri ; Oppo Reno 3 Pro cihazının arkasında dört adet kamera bulunmaktadır. Ana kamerası 48 megapiksel çözünürlülüğe sahip. Ayrıca f/1.7 diyafram, optik görüntü sabitleme gibi özelliklere de  bulunmaktadır . Cihazın ön kamerasına baktığımız da ise kameranın  13 megapiksel çözünürlülüğe sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca burası f/2.4 diyafram, 2 kat optik yakınlaştırma gibi özellikleri de içerisinde barındırmaktadır . Ultra geniş açılı lensi bulunan cihazın bu lenis ise;  8 mp ve f/2.2 diyafram gibi özellikleri de sunmaktadır . Bu cihazın en önemli farkı ise ; çift renkli LED flaş da kamera sisteminde  bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Find X5 Pro Telefon Özellikleri

Oppo Reno 3 Pro Kaç Lira?

  • Oppo Reno 3 Pro 256 GB Piyasa Fiyatı : 8.898,21 TL
  • Oppo Reno 3 Pro 128 GB Piyasa Fiyatı: 4.305,90 TL
  • Oppo Reno 3 Pro Vatan Fiyat: 256 GB – 4.599, 00 TL

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli